Вхід до будівлі дорівнює першому враженню. Сходи, які можна зробити з готових будівельних елементів, відіграють тут величезну роль.

Клінкерна цегла, яку найчастіше використовують на фасадах будинку або в якості стильною деталі інтер´єру, також ідеально підходить, як матеріал для зовнішніх сходів. Це, безсумнівно, пов´язане з дуже високими технічними параметрами - стійкістю до атмосферних факторів, таким як вологість, низькі температури і довговічність. Щоб клінкерні сходи прослужили довгі роки, без будь-яких функціональних проблем вони повинні бути ідеально виготовлені. Тому варто подумати про використання готових збірних конструкцій.

Беручи до уваги плавну і приємну експлуатацію зовнішніх сходів, при їх будівництві необхідно враховувати кілька необхідних чинників. Необхідно враховувати відповідний нахил і правильні розміри ступенів, щоб сходи були безпечними і зручними для користувачів.

Розмір сходинки, а отже, її ширина і висота повинні бути відрегульовані по середній довжині кроку людини, тобто вона повинна складати близько 60 - 65 см. Беручи до уваги ці дані, зручні сходи будуть мати висоту близько 18 см і завширшки 27 см, а один градус буде охоплювати попередньо встановлений діапазон 60-65 см. Однак такі параметри не завжди можуть бути збережені, оскільки будівництво сходів у багатьох випадках нав´язується самою будівлею.

Будівництво сходів може бути виконано різними способами. Традиційно необхідно спочатку зробити бетонний шар, а потім обкласти його клінкером або іншим матеріалом. Тим не менш, ви можете вибрати більш швидкий метод, тобто складання сходових систем, доставлених на будівельний майданчик вже у вигляді готових елементів, виготовлених відповідно до заздалегідь визначеними вимогами проекту. Перший крок сходів укладається на фундамент, на нього наноситься другий крок.

Залежно від того, скільки кроків було включено в проект, застосовуються рівні або все закінчуються платформою. Вся робота з використанням збірних елементів займає кілька годин. Використання готових сходових елементів гарантує ідеальну посадку окремих ступенів з точки зору відстані і нахилу. На додаток до вхідних сходів, цей метод також дозволяє створювати різні типи доріжок від садових доріжок до терас. Важливо відзначити, що готові системи сходів будуть легко поєднуватися з кольором штукатурки і фасаду із клінкеру, клінкерними стінами і архітектурою невеликого саду.

Спосіб відремонтувати сходи

Використання готових сходових систем - це рішення, рекомендоване також для ремонту старих сходів, які застосовуються для нових конструкцій за індивідуальним замовленням. Субстрат не вимагає будь-якої підготовки. Нові сходи укладаються на вже існуючий несучий шар, на якому монтується масивний бетонний каркас, покритий клінкерною цеглою. Збірні сходові системи доставляються на будмайданчик у вигляді готових елементів, включаючи попередню цементацію.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023