Клінкерна цегла - це самий елітний будівельний матеріал. Перша дорога з клінкеру була побудована на початку 19 століття від Амстердама до Гарлема.

Чому облицювання фасаду клінкерною цеглою - найкраще рішення

Самим високоякісним будматеріалом вважається ця цегла і сьогодні. Чому облицювання фасадів клінкерною цеглою вважається найкращим рішенням? Та тому що характерною особливістю його виготовлення є використання дуже високої температури - до 1400 градусів. І тому він набуває дрібнопористу структуру. А це дозволяє йому витримувати найсильніші морози.

І до того ж - це дуже гарна цегла

Кожен з них має індивідуальний відтінок, характерний один від одного. І це багатство кольорів викликано його виробництвом. Те, що в сировині запроторюють вугілля, надає цеглі обпалений відтінок. А взагалі переливання цегли різними відтінками досягається і температурою запікання, і розташуванням цегли в печі, і вихідним відтінком глини. Так що при укладанні, перемішуючи клінкерну цеглу, можна створити дуже гарний фасад.

Виходячи з його унікальними кольорами, найчастіше клінкерну цеглу і використовують для обробки фасадів.

Також їм викладають стовпи огорожі та в великих містах або в елітних селищах. Також при обробці цоколів і колон, для прикраси камінів, декорації стін. Залежно від того, де він застосовується, розрізняється фасадна, кольорова, тротуарна клінкерна цегла.

Така цегла не дарма завоював широку популярність в Європі і не тільки, - вона дуже міцна і стійка до механічних впливів, як ми говорили вище, вона морозостійка. До того ж - це екологічний чистий матеріал, в ньому немає ні штучних барвників, ні жодних інших будівельних домішок. Недолік у нього всього один - висока ціна. Але, як показала практика, купувати його економічно вигідно.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023