Клінкерна плитка - це порівняно новий і передовий оздоблювальний матеріал, який користується все більшою популярністю. З унікальної натуральної сировини - пластичної сланцевої глини виробляється кераміка, придатна для зовнішнього облицювання будівель і витримує протягом багатьох років всі капризи погоди.

В процесі виробництва клінкерної кераміки за допомогою видавлювання формуються заготовки різної товщини і розмірів. Потім їх сушать і піддають випалу за спеціальною технологією при температурі близько 1300 градусів С в тунельний печі. З м´якої глини отримують вироби будь-якої заданої форми, специфічного неоднорідного забарвлення.

Отримані плитки мають ряд характерних особливостей: дрібнопористі за складом, вологостійкі (від 0, 5 до 6%), морозостійкі, міцні і зносостійкі, витримують вплив хімічно агресивного середовища. Це дає можливість їх застосування в самих різних сферах будівництва: від облицювання під цеглу житлових, торгових і громадських будівель до обробки промислових цехів і лабораторій з жорсткими вимогами по експлуатації. Подібні за складом і властивостями з керамогранітом клінкерні плитки протистоять механічним впливам, вони вогнетривкі.

Дану групу товарів надає наш інтернет-магазин керамічної плитки. Багатий асортимент колекцій кераміки включає в себе гаму кольорів: від темно - фіолетових або класичних червоних до білих, бежевих або жовтих. Будь-які фактурні поверхні з ідеальними геометричними розмірами, а також різними технологічними виїмками і западинами дають можливість стикувати різні площини.

Облицювальна фасадна клінкерна кераміка дає можливість самій ретельній обробки зовнішніх стін особистих котеджів. Замінюючи облицювальну цеглу, вона перевершує його за властивостями, які важливі в важких природних умовах, полегшуючи сумарну вагу всієї будівельної конструкції. Будь-яка стилістика, придумана дизайнерами: від класичної імітації сільського будинку до модерну з використанням несподіваних колірних відтінків буде чудово поєднуватися з цим вічним і універсальним матеріалом.

Клінкер коштує недешево, але це повністю окупається його теплоізоляційними і естетичними властивостями укупі з великим терміном служби.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023