Клінкерна цегла - краса і довговічність

Клінкерна цегла є популярним матеріалом, використовуваним для зведення будівель на протязі багатьох століть. Унікальний клінкер знайшов своїх залицяльників як серед дизайнерів і будівельників, так і серед замовників, оскільки дарує будівлі дивовижну виразність, неповторну пластику і широкий вибір кольорів. Однак на сьогоднішній день в силу економічних і логічних запитань, не завжди зручно і практично використовувати цілісну цеглу для облицювання.

Тому набирає популярність для імітації фасаду з такої цегли використання клінкерної плитки під цеглу. Технологія виготовлення передбачає, що цеглу виробляють з високоякісної глини шляхом випалу до потрібної міцності. Особливістю такого матеріалу є якість і міцність найвищого рівня.

Основні переваги цегли

Безсумнівно, широку популярність у використанні фасадна цегла з клінкеру отримала через свої численні переваги:

- Морозостійкість. Є найбільш важливою перевагою, оскільки здатність витримувати низькі температури, а також цикли заморожування і відтавання не призводять до якихось збитків його характеристик або деформації матеріалу. Таким чином, значно знижуються витрати на ремонт і догляд за фасадами, а також забезпечується довговічність конструкцій.

- Водонепроникність. На сьогоднішній день клінкерна цегла має найбільш низьке водопоглинання, ніж подібні їй матеріали. Мала пористість робить цей фасадний матеріал стійким до несприятливих умов зовнішнього середовища. На поверхні цегли не утворюються висоли. Тому така цегла може служити відмінним замінником звичайної фасадної цегли.

Різновид цегляних покриттів

Цегляний асортимент широко різноманітний. Можна підібрати в залежності від індивідуальних смаків колір і форму облицювання. Наприклад, клінкерну цеглу для тротуару прийнято вважати відмінним матеріалом, який застосовують в садово-парковому будівництві, а також при впорядкуванні зовнішньої території. Своє загальне визнання він завоював надовго, і що більш цінно - заслужено.

Головні переваги цегли полягають в тому, що вона гармонійно поєднується з природним ландшафтом, проста і доступна для дорожньої кладки. До того ж такий матеріал має високі фізичні та експлуатаційні показники.

Кладка такою цеглою дозволяє милуватися ландшафтним дизайном, грою малюнка довгий час. Що стосується облицювальної клінкерної фасадної плитки, яка імітує цеглу, потрібно сказати, що виготовляється вона так само, як і весь клінкерний матеріал в цілому - шляхом випалу якісної сировини до твердого стану. Завдяки її фізичним і механічним характеристикам така плитка внаслідок низького водопоглинання не вбирає вологу, а дощ просто природно миє плитку від всіх забруднень і пилу.

Дуже зручний і одночасно практичний варіант. Клінкерна цегла здатна вирішити багато декоративно-естетичних завдань, вона надійно захищає будівельні споруди, що дозволяє їм бути придатними тривалий час. Крім того, сучасна колекція такого матеріалу включає більше 40 варіантів колірних і фактурних пропозицій.

Відзначимо, що крім цегли для обробки фасадів в наявності кутові елементи, які дозволяють найбільш реалістично і якісно імітувати цегляну кладку. Тепер ви можете здійснити всі свої найпотаємніші фантазії в ексклюзивному дизайні та інтер´єрі, яким довгі роки буде радувати вас своєю красою і якістю.

Витрати виправдають себе практично відразу - облицювальна цегла буде зберігати свій прекрасний зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Особливо якщо, матеріал для облицювання був правильно обраний - відома марка, стабільну якість, гарантія, відгуки покупців.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023