Клінкерна цегла - одна з елітних матеріалів, який відрізняється високими характеристиками міцності і привабливості. Для його виготовлення використовується спеціальна глина. Її поміщають в піч і обпалюють до повного запікання. Використання цієї технології дозволяє цеглі придбати певний шарм, а також різноманіття відтінків. Давайте більше дізнаємося про особливості клінкерної цегли.

Основні особливості клінкерної цегли

Фасадний клінкер виготовляється в довгих печах при різній температурі. Це дозволяє придбати матеріалу індивідуальний відтінок. Кладка з нього має певну унікальність і відрізняється від іншої цегли.

Особливості технології виготовлення цегли забезпечують високу міцність матеріалу. Він чудово витримує механічні дії, а також всілякі природні впливи. Завдяки високій щільності вдалося домогтися 3-4% показника водопоглинання, що є мрією для багатьох будматеріалів. Саме тому фасадний клінкер набув широкого поширення в Європі.

Клінкерна цегла відрізняється морозостійкістю. Матеріал зберігає свої початкові характеристики навіть після 200 циклів заморожування і розморожування. Цей показник особливо дивний, якщо пам´ятати, що в звичайній цеглі він не завжди становить 50 циклів.

Сфери використання клінкерної цегли

Існують різні види клінкеру:

- фасадна облицювальна цегла;

- тротуарна цегла;

- облицювальна плитка.

Спочатку клінкер придбав свою популярність в якості клінкерної тротуарної цегли. Він швидко завоював репутацію кращого матеріалу для благоустрою території. Матеріал ідеальний для оформлення відкритих просторів перед різними адміністративними будівлями і торговими центрами, а також для облаштування ландшафтно-паркових зон. Клінкерну бруківку відрізняє висока функціональність і чудовий зовнішній вигляд. Матеріалу не страшні підвищені динамічні і статичні навантаження. Це дозволяє використовувати його для мощення територій з інтенсивним пішохідним і транспортним потоком.

Ми розглянули лише деякі особливості клінкерної цегли. Як видно, цей сучасний матеріал особливо затребуваний в країнах, в яких цінується міцність і якість. Якщо ви плануєте будівництво будинку або благоустрій території, то чому б не використати його?

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023