На ринку ви можете зустріти широкий асортимент цегли та клінкерної плитки. Багатство дизайнів і розмірів робить клінкер королем фасаду.

Перш за все, міцний!
Відповідно до діючого стандарту цегла, що використовується для фасаду, повинна мати водопоглинання, що не перевищує 16%, бути морозостійкою і мати мінімальну міцність на стискання 10 МПа. Клінкерна цегла має водопоглинання не більше 6%. Цей продукт може піддаватися прямому контакту з такими факторами, як опади і температури нижче 0. Клінкерна цегла відмінно справляється з такими ситуаціями, що є ще однією причиною її високої популярності.

Складна конструкція
На жаль, не все може бути легко. Клінкерна цегляна кладка відноситься до числа найбільш вимогливих. З цієї причини дуже важливо правильно вибрати будівельну компанію, щоб мати можливість очікувати остаточного результату зі спокійною головою.

При оформленні замовлення важливо розміщувати її тільки один раз, без необхідності повторного замовлення цегли. Це важливо, тому що цеглини від повторної доставки можуть трохи відрізнятися по відтінку, хоча теоретично вони матимуть однакове позначення кольору.

Клінкерний розчин
Для цього типу цегли найкраще використовувати цементно-вапняні розчини. Ця інформація суперечить загальній думці, що будівельний розчин клінкеру слід використовувати для розчину, що не містить гашене вапно.

Що ви можете пропустити?
Однак, спосіб зберігання і «відходу» за клінкерною цеглою здається тривіальним і їм легко знехтувати. Найголовніше, щоб оберегти цеглу від вологи і бруду під час будівництва, так як збільшується ризик вицвітання. Тримайте їх у фользі.

Вибір клінкерної цегли для фасаду, безумовно, вдалий. Кваліфікована будівельна бригада уникне помилок, які складно і часто неможливо виправити. Коли ми подбаємо про це, залишаться тільки очікування закінчення роботи і радість клінкеру, яка прослужить довгі роки.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023