Багатство структур і кольорів, доступних в даний час на ринку, означає, що ми можемо створювати як фасади, так і інтер´єри в будь-якому стилі з клінкеру. Цегла може бути промисловим, ультрасучасним, стилізованим під стару стіну... Все залежить від його кольору і фактури.

Відмінні технічні параметри і естетична цінність цегли впливають на популярність використання цього матеріалу. Цеглини можна знайти на цілих фасадах, а також на їх уламках (наприклад, на цоколях), навколо будинку на парканах і навіть всередині приміщень. Тому клінкер не є новинкою для інвесторів і дизайнерів, але все ж може здивувати. Перш за все тому, що він все більш ефективний в різних стилях.

Клінкерна цегла підходить не тільки для традиційних, сільських або промислових об´єктів - вона також ідеально підкреслить сучасний дизайн інтер´єру і навіть гламур; клінкерні фасади можуть бути як класичними, так і дуже сучасними або просто... нечуваними. Щоб домогтися таких різних ефектів, досить вибрати колір цегли, їх текстуру, формат чи тип палітурки. Продукти клінкеру пропонують тут повний спектр можливостей.

На першому місці - колір

Сучасність клінкеру в чистому вигляді - гладка цегла прохолодного кольору зі швом однакового кольору. Сучасність клінкеру в чистому вигляді - гладка цегла прохолодного кольору зі швом того ж кольору.

На ринку так багато видів цегли, що кожен знайде колір, що відповідає його потребам. Червона цегла, яка додає енергії і сил на весь день на кухні? Куточок для роботи з білою цеглою, яка фокусує увагу на завданні? Чорна обробка, яка надає фасаду шик? Все це можливо - достатньо зазирнути на сайти провідних виробників клінкеру і вибрати один з десятків пропонованих там варіантів. При створенні фасаду і дизайну інтер´єру варто пам´ятати, що цегла дозволяє обробляти одну поверхню різними кольорами. Ви можете зробити це, змішавши будь-яку кількість квітів і типів цегли на одній стіні. Немає нічого більш оригінального, ніж мозаїка з клінкеру зовні або всередині будинку.

Клінкерна цегла можуть бути гладкими, рифленими, розколеними, обтесаними, подряпаними... ймовірно, жоден інший оздоблювальний матеріал не має такого спектра поверхні. З точки зору домовленості, це дає необмежені можливості для дизайнерів і інвесторів. Розділена стіна надзвичайно декоративна - світло, розбивається в западинах, притягує погляд, а її незвичайна структура означає, що все, що ми ставимо на таку стіну на основі контрасту, здається ще більш плавним. Гладкий клінкер, в свою чергу, ідеально підходить для сучасних фасадів, особливо якщо цеглини мають холодні відтінки (наприклад, чорний або білий), а для затирання ми будемо використовувати майже невидимий, тонкий шов того ж кольору, що і цегла.

Роль деталей

Колір і структура - це ще не всі фактори, які можна змінити, вибравши клінкер. Характер цегляної поверхні визначається, серед іншого. Формат цегли - більший розмір буде підкреслювати розмір об´єкта, а менші залучать погляд і дадуть декоративний ефект. Ефект на кінцевий результат також є типом склеювання, тобто методом цегляних стяжок на поверхні стіни - це може бути, наприклад, більш вільна обв´язка дикої або звичайною готичної зв´язком, призначена, наприклад, для традиційних фасадів. Ви також можете вибрати універсал, голландський, поперечний, блок, ведичне з´єднання...

Колір зварного шва також грає важливу роль. Один і той же клінкер дає зовсім інший візуальний ефект в залежності від того, шов світлий або темний, зовнішній вигляд фасаду залежить від рішення інвестора в цьому відношенні. Сьогодні виробники будівельної хімії пропонують значний вибір кольорів розчину. Принцип простий - контрастує колір з матеріалом підкреслить цеглини в стіні, а колір сполуки, подібний кольором клінкеру, створить однорідну, майже гладку поверхню.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023