Найбільш поширеною причиною плям на стіні є вода. Коли стіна висихає, на її поверхні з´являються плями кристалізованої солі.

Як очистити клінкер мокрим способом?

Клінкерні фасади найкраще мити. Вам знадобиться спеціальна щітка. Стандартний миючий засіб також буде корисним. Компанії з очищення фасадів будинків використовують мийки високого тиску. Щітки розташовані на рухомій голівці, що дозволяє мити навіть великі поверхні.

Ви також можете очистити фасад за допомогою піскоструминної обробки. Вона полягає в тому, що високий тиск розпорошує поверхню фасаду частками заповнювача. Коли частинки вдаряються об матеріал, вони видаляють з нього бруд. Це дозволяє швидко і ефективно відремонтувати будівлю. Щоб не пошкодити цеглини, використовується розпилювач низького тиску (від 0,5 до 4 бар).

Цей метод не буде працювати для дуже старих будівель, так як він може пошкодити фасад. Він також не використовується для клінкерної цегли.

Перш ніж почати шліфування, ви повинні виконати тест на шматочку цегли. Якщо стіна тріснула, то попередньо зміцните її спеціальними хімікатами. Також виберіть правильний тип абразиву - виберіть доломітове борошно, кварцовий пісок, бите скло, металеві частинки або роздроблену кокосову шкаралупу.Фасад також очищається від піску та води (гідропіскоструминна обробка). Цей метод зазвичай видаляє смолу з будівель, яка осідає на них в результаті пожеж.

Гідрофобізація

Гідрофобізація - це явище, яке виникає після нанесення гідрофобного покриття на фасад.

Будинки покриті спеціальним засобом, який «відштовхує» молекули води. При падінні він збирається в краплі і не проникає в шар цегли або клінкеру. Є більш-менш гідрофобні покриття. Завдяки їм матеріал не схильний до корозії, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і довше зберігає свій блиск.

Як виглядає часткова реконструкція будівлі?

Ви вже прибрали будівлю, тому перейдемо до інших елементів ремонту. Прийшов час заповнити дефекти, які з´явилися в цеглі або клінкері. Їх покриття реконструйоване з використанням спеціальної мінеральної грунтовки. І тому вам доведеться замінити цеглу, старі шви, відтворити сполучну з цегли або «зшити» потріскані фрагменти. На наступному етапі ви маскуєте знебарвлення і підбираєте оновлені елементи за кольором. Все покрито спеціальною глазурной фарбою.

Ремонт фасаду - це серія процедур. Будівля має бути вимитою, підданою піскоструминної обробці, вкритою гідрофобним шаром, забарвленою. Якщо ви хочете зробити це самостійно, у вас повинні бути спеціальні інструменти. Однак, на ринку є багато компаній, які працюють професійно і можуть повернути фасаду його первісний вигляд.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023