Популярність, якою володіє клінкерна плитка, обумовлена ​​її неперевершеними експлуатаційними характеристиками, довгостроковістю використання та декоративною пишністю.

Клінкерна плитка, що відрізняється різноманітністю, застосовується для облаштування територій, здійснення облицювальних та оформлювальних робіт різного діапазону:

  • Міцність та морозостійкість клінкерної плитки під цеглу дозволяє застосовувати її для облицювання зовнішніх поверхонь будівель та виконання пішохідних покриттів на майданчиках, розташованих у регіонах зі складним кліматом. Клінкерна фасадна плитка особливо потрібна в північних вологих районах.

  • Хімічна інертність та водонепроникність клінкерної плитки дає можливість її застосування в умовах, що відрізняються постійним контактом з водою, високим рівнем пароутворення та агресивністю середовища. За допомогою клінкерної плитки облицьовуються лазні, басейни, сауни та ін.

  • Декоративні показники клінкерної цегли, плитки сприяють їх застосуванню не тільки для екстер´єрного облицювання, але і для створення унікальних інтер´єрних композицій. Дивовижна клінкерна плитка під цеглу відрізняється масою варіантів колірних рішень та оздоблення лицьової поверхні. Клінкерна плитка чудово поєднується з різними матеріалами та елементами внутрішнього декору.

  • Клінкерна цегла, плитка застосовна для облицювання поверхонь, що зводяться практично з будь-яких будівельних матеріалів. Клінкерна фасадна плитка може бути використана для облицювання як вентильованих, так і невентильованих фасадів.

Серед основних переваг клінкерної плитки - ціна даного будівельного матеріалу, яка на перший погляд може здатися високою. Враховуючи довговічність, якою володіє клінкерна плитка, відсутність наступної заміни елементів або проведення ремонтних робіт, її вартість зрештою стає виправданою. У відмінній клінкерній плитці ціна відповідає якості та довгостроковості.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023