1. Клінкерна плитка важка і відвалиться

Вага 1 м2 плитки становить від 20 до 40 кг на м2. Це навантаження абсолютно нормальне для будь-якого фасаду армованого фасадною склосіткой, що робиться на кожному фасаді, навіть під штукатурку. В якості експерименту можете приклеїти одну плитку до стіни пропустивши під нею мотузку і через 7 днів спробуйте її відірвати.

2. Клінкерну плитку складно різати

Плитка ріжеться звичайним будівельним інструментом, плиткорізом, або болгаркою.

3. Все що схоже на облицювальну цеглу натуральних кольорів є клінкером

Ні. Клінкерна плитка, щоб бути надійним облицювальним матеріалом повинна відповідати декільком вимогам:
- Водопоглинання плитки. Для систем з утеплювачем пінополістирол водопоглинання плитки має бути не більше 6% Для систем з утеплювачем мінеральною ватою водопоглинання плитки має бути не більше 3%.

4. Я прийду, виберу потрібний мені колір і отримаю те, що замовив на наступний день

На жаль все трохи не так. Якісна клінкерна плитка виробляється тільки в Німеччині, Бельгії, Голландії. І з цих країн поставляється по всьому світу. Клінкерна плитка неймовірно затребуваний матеріал в усьому світі, а тому все багатство вибору не завжди є навіть у виробника.

Обумовлено це тільки тим, що плитка дійсно натуральний матеріал і не проводиться в таких кількостях, як пресована або кахельна плитка.

Тому, якщо ви плануєте протягом найближчого календарного року облицювати свій будинок справжньою екструдованої керамікою краще починати замислюватися над кольором вашого фасаду і замовленням вже зараз. Якщо матеріал буде проведений і готовий до відвантаження, ви зможете оплатити його і зберігати на складах представників до потрібного часу, а якщо ж ваш варіант не виявиться в наявності у вас буде час оформити замовлення отримати точні прогнози по виробництву або в крайньому випадку вибрати щось схоже.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023