Створення клінкерної цегли пояснюється простою причиною - недостатня стійкість звичайної цеглини. У будівельній сфері даний матеріал називають просто «клінкер». У статті ми постараємося виділити відмітні риси клінкерної цегли.

Клінкерна цегла. Переваги.

Клінкер володіє надпрочністю завдяки найсучаснішим і продуманим до дрібниць технологіям виробництва. Секретом такої міцності є висока температура, завдяки якій цегла повністю наповнена.

Саме цей фактор і дозволив клінкеру стати фаворитом для будівельних робіт. Крім міцності клінкерна цегла славиться своєю морозостійкістю, міцністю та щільністю. Фахівці-виробники проводили масу випробувань на максимальне навантаження, вплив лугів і кислот, які клінкер з успіхом пройшов.

Також покупці цінують найширший діапазон ексклюзивних форм, в які виливають цеглу. Завдяки різноманітності форм Ви можете підібрати прийнятний варіант і перетворити або оновити вигляд будинку. Але, як показала практика, клінкер все частіше застосовується для укладання доріжок, ніж для фасаду будівлі. Також популярний клінкер для прикраси ганку.

Прикрасивши будинок або ділянку клінкером Ви позбавляєте себе зайвих турбот по догляду. Адже для підтримки чистоти знадобиться всього-на-всього щітка і вода.

Для ландшафтних дизайнерів клінкер став просто знахідкою. Широкого розмаху форм дозволяє творчим майстрам проявити всю свою креативність і втілити в життя навіть найсміливіші ідеї.

Для організації водостоку, тераси або в´їзду у двір Вам просто необхідна клінкерна цегла, адже з його допомогою Ви прекрасно упорядкуєте екстер´єр будинку в будь-якому стилі, що підкреслює індивідуальність.

Переваг матеріалу так багато, що так відразу перерахувати їх важко. Наприклад, екологічність клінкеру пояснюється тим, що виготовляють його виключно з натуральної сировини без домішок шкідливих хімічних речовин.

Слід згадати і фасадний клінкер, завдяки якому Ви можете прикрасити двері або цоколі будівлі. Щоб будинок був декоративно унікальним, виробники цегли розробили широку палітру кольорів.

Сучасні технології виробництва відкрили для нас як глянсовий, так і матовий клінкер, який вже встиг отримати довіру у споживача. Стиль і забарвлення матеріалу слід вибирати виходячи зі своїх переваг і дизайнерських рішень. Якщо Ви не знайшли саме те забарвлення клінкеру, про яку завжди мріяли, не варто засмучуватися, адже його легко можна замовити у виробника. Технології фарбування клінкеру досить прості: матеріал покривається подвійним шаром фарби і обпалюється в печі (t = 1260 ° C).

Про достоїнства клінкеру

Компанія-виробник не перестає вихваляти свою продукцію і неспроста, адже такий якісний матеріал заслуговує на це. Адже крім того, що вже перераховано вище, клінкер має здатність підтримувати постійний позитивний мікроклімат приміщення. Якщо говорити іншими словами, то клінкер ізолює будинок, тим самим підтримує необхідну вологість. З таким матеріалом Вашому будинку не страшні кліматичні катаклізми. Більш того, Ви можете забути про кондиціонування, адже клінкерна цегла підтримує комфортну температуру в приміщенні. У сезон опадів Ваш будинок буде захищений від підвищеної вологості.

Спеціальна технологія максимального подрібнення матеріалу дозволяє створювати надміцний будівельний матеріал.

Якщо розглядати клінкер з боку естетики, то сміливо можна сказати, що його зовнішній вигляд на порядок вище, ніж у іншої цегли. Покупцеві доступні різні форми і колір клінкеру, що дозволяє створити повторюваною образ будівлі. Ваш будинок стане помітним далеко завдяки своїй ексклюзивності.

З урахуванням всіх позитивних характеристик клінкерна цегла дозволяє значно економити кошти. При покупці Вам гарантують довгі роки бездоганної експлуатації без зайвого ремонту і реставрації. Якщо фасад будівлі облаштований клінкерною цеглою - довгі роки зовнішній вигляд будівлі не втрачає своєї краси.

Якщо Ви все ж вирішили купити звичайну цеглу, грунтуючись на дешевизну, то слід задуматися ще раз, адже клінкерну цеглу набагато надійніша і довговічніша звичайної цеглини.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023