Клінкерна бруківка або клінкерна дорожня цегла - прекрасний матеріал для мощення різних поверхонь. Саме клінкерна цегла має унікальні властивості одночасно мінімальне водопоглинання і висока паропроникність, що наділяє її морозостійкістю і міцністю.

Монтаж клінкерної бруківки

Клінкерна бруківка призначена для твердого покриття поверхонь і створення широкого спектра ділянок, схильних до навантажень від руху транспортних засобів і пішохідного руху.

Багатовіковий досвід застосування клінкерної дорожньої цегли та бруківки показав, що цей матеріал є найбільш підходящим матеріалом для будівництва і дизайну.

Основні властивості дорожнього клінкеру:

1) має зручні для роботи розміри і кілька форматів;

2) має високу стійкість до механічних впливів;

3) стійкий до хімічних впливів;

4) виготовлений ​​тільки з екологічно чистої натуральної сировини;

5) має високий опір старінню;

6) морозостійкий;

7) клінкерна бруківка має безліч різних кольорів і відтінків. Також завжди існує можливість комбінувати з клінкеру дорожні цеглу різних кольорів і форматів, створюючи цим дійсно унікальні рішення;

8) наділений антислизькими властивостями;

9) не бруниться, оскільки має мінімальний коефіцієнт водопоглинання - її неможливо "просочити" брудною водою;

10) завжди існує можливість повторного використання клінкерної бруківки.

Поверхня, покрита клінкерною бруківкою, викликає відчуття гармонії. В європейських країнах вона часто застосовується в житлових районах міст для поліпшення навколишнього середовища.

Клінкерна бруківка також часто використовується в тих місцях, де раніше в землю були укладені водонепроникні оздоблювальні поверхневі покриття.

Хоча дорожня клінкерна цегла сама по собі має вологостійкість, її шви, заповнені піском або спеціальними розчинами, поглинають воду в будь-яких кількостях, забезпечуючи дренаж застелене поверхні. Таким чином, волога легко йде в грунт. Це значно розвантажує дренажну мережу, оскільки в цьому випадку потрібно буде відводити лише частину води. Плюс до цього, розподіл вологи в землі при використанні тротуарної цегли, буде більш збалансовано, ніж при виборі суцільного водонепроникного покриття. Цей фактор більшою мірою забезпечує екологічність.

Ще однією перевагою тротуарного клінкеру є можливість повторного використання при такій необхідності (наприклад, в разі необхідності її зняття при повторній прокладці труб або проведенні ремонтних робіт підземних комунікацій).

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023