Вже давно було помітно, що клінкерна цегла більше вже не є матеріалом, що використовується лише за межами будівель або в типово сільських умовах. Ця тенденція переходить до кімнат, оформлених у багатьох різних стилях. Це надає їм теплий, затишний вираз, хоча це може здатися дуже суворим. Варто відзначити візуальні переваги такого рішення, а також технічні переваги, які будуть оцінені під час використання роками.

Клінкер в інтер´єрі - оригінальний спосіб оздоблення стін

Шукаючи креативні способи оформлення інтер´єру, ми часто стикаємося з проблемою оригінальної розробки стін. Клінкер - настільки виразний та сильний аспект, що він чудово послужить віссю, навколо якої ми можемо побудувати унікальну атмосферу, навіть коли його використовують лише в одному місці.

Слід зазначити, що у продажу є два типи клінкеру різної ширини. Основною формою є клінкерна цегла, яка ідеально імітує традиційний аналог. З нього можна будувати перегородкові стіни, корпуси камінів, кухонні меблі або різні інші цегляні конструкції, які можна використовувати як меблі або прикраси. Слід враховувати вагу матеріалу, тому варто розглянути другий варіант. Це клінкерна плитка, яка використовується в якості облицювання стін. Його перевага полягає в невеликій вазі, завдяки чому він добре працює навіть на низьконесучих конструкціях. У багатьох випадках це також дешевше рішення, хоча це залежить від конкретного вибору.

Як використовувати клінкер в інтер´єрі?

Існує багато ідей щодо використання внутрішнього клінкеру. Основа - просто покрити нею всю стіну. Варто вибрати в цьому випадку лише один, щоб не склалося враження перевантаження декору. Ви також можете зупинити свій вибір на менших поверхнях, таких як згаданий вище камін. Це справляє неймовірно затишне і тепле враження в інтер´єрах: від сільського, до промислового і навіть сучасного чи гламурного, адже багато кубів та плитки радують візерунком та кольором, що відрізняється від класичного червоного варіанту. Вони чудово працюватимуть у вітальні, спальні та на кухні або у ванній.

Переваги властивостей клінкерної плитки

Клінкер - це дуже міцний матеріал, який - професійно встановлений - прослужить довгі роки без пошкоджень. Він стійкий як до механічних, так і до хімічних речовин завдяки своєму твердненню при температурі понад 1000 градусів С. Клінкер також характеризується низьким рівнем водопоглинання, що також продовжує термін його служби. Однак варто прийняти рішення про просочення плитки, що необхідно в т.зв. вологі місця, такі як кухня або ванна кімната, але в іншому випадку це також не зашкодить. Просочення захищає від бруду, пилу, запобігає знебарвленню та полегшує очищення поверхні.

Облаштовуючи власну квартиру чи будинок, варто задуматися про те, щоб додати в декор цеглу або клінкерну плитку. Цей матеріал має безліч переваг, важливих у повсякденному використанні, до того ж він чудово виглядає, визначаючи характер приміщення.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023