Чи можлива любов в архітектурі з першого погляду? Один з кращих прикладів - клінкерна цегла. Красива та різностороння, вона радує не тільки при першій зустрічі, а й постійно протягом всіх років, проведених разом...

Хоча вона в основному асоціюється з червоним, але також відмінно виглядає в інших кольорах - від ніжного, сяючого жовтого до елегантного і піднесеного сірого, до таємничого, інтригуючого чорного.

У кожному епізоді клінкер може зачаровувати своє оточення, збагачуючи архітектуру простору елементом вічної краси. І це не єдина причина, чому інвестори так цінують компанію з клінкерної цегли в своїх проектах.

Вибір серця і розуму

Клінкер забезпечує будівлі не тільки доданою вартістю з точки зору естетики, але і з точки зору зручності використання і витрат на обслуговування. Більш того, рішення використовувати клінкерну цеглу вигідно в зв´язку з тим, що воно збільшує вартість нерухомості.

Витрати на цеглу, використовувані, наприклад, для виготовлення фасаду, є невеликий відсоток витрат на всю конструкцію, забезпечуючи при цьому значну економію за багато років використання будівлі. Низьке водопоглинання цегли зменшує осадження домішок і, отже, необхідність дорогого відновлення поверхні кожні кілька років. Це пов´язано з компактною спеченной структурою, з якої, при необхідності, навіть графіті можна змивати підходящим засобом.

Довговічність керамічного агломерату також призводить до дуже високої стійкості клінкеру до механічних пошкоджень. Більш того, перевагою матеріалу є також його стійкість до вогню, хімічної і біологічної корозії, а також до різних видів грибків, і мохів, які можуть викликати алергію.

Ось чому з клінкера фасади не бояться таких загроз, як град або кислотні дощі. Пам´ятайте, що клінкер - це 100% натуральний матеріал, а багатство постійних квітів і текстур досягається без використання штучних добавок або барвників.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023