Фасад з клінкерної цегли дуже міцний, стійкий до біологічної корозії, вогню і морозостійкий. Практично не потребує обслуговування. Колір залишається стабільним протягом багатьох років.

Надійний фасад з клінкеру

Екологічний для людини у використанні і відповідає необхідним будівельним специфікаціям завдяки глині, яка є основним складовим компонентом. Таким чином, клінкерна цегла стоїть в перших рядах продуктів, які відповідають вимогам енергоефективності.

Нездоланна

Незважаючи на час, процес виготовлення цегли практично не змінився. Власне прогрес всього лише тільки в тому, що машини замінили людські зусилля, а за якістю продукції доглядають комп´ютери. Формула проста. З суміші з однорідною консистенцією: глини, кварцу та інших субстанцій, що збільшують її пластичність, формуються цеглини. Наступним етапом є сушка і випалення протягом декількох годин. Клінкер, в якості матеріалу надзвичайно надійний, з закріпленим в технологічному процесі кольором і структурою, завжди зберігає свіжий вигляд.

Зовнішній шар стіни будинку називають лицьовим, або точніше фасадом. Він забезпечує захист від несприятливого впливу атмосферних чинників. Клінкерна цегла використовується при будівництві фасаду завдяки своїй стабільній надійності, вона не піддається біологічній корозії, вогню і вона морозостійка.

Чому не штукатурка?

У нас популярним теж облицювальним матеріалом як і раніше залишається штукатурка. До недавнього часу це була традиційна цементно-вапняна штукатурка, тепер - з поширенням систем ізоляції її замінили мінеральні та акрилові штукатурки. Популярні не означає що єдині. Завдяки характерній стійкості, клінкер може вільно використовуватися в якості завершального елемента в системах теплоізоляції.

Основним чинником впливає на вибір штукатурки є ні чим не обгрунтована віра в економії на вартості покупки матеріалів. Цегляні фасади є більш дорогими, але слід враховувати що в разі їх використання немає потреби в додаткових коштах на їх утримання. Зате якщо йдеться про штукатурні фасаді, то потрібно регулярно виділяти кошти, пов´язані з ремонтом штукатурного покриття. У той же час фасад з клінкерної цегли залишається протягом багатьох років красивим і майже не вимагає технічного обслуговування. Створена в процесі випалу цегла міцна поверхня не дозволяє проникнути в бруду, і колір залишається однаково стійким як цегла.

Крім того, натуральні матеріали забезпечують належний мікроклімат і збільшує теплоізоляційні властивості будівлі. Тришарові стіни з фасадом з клінкеру дають низькі витрати на опалення взимку і комфортабельні умови влітку. Беручи до уваги властивості акумуляції тепла в стінах, конструкційний шар рекомендується будувати з пористої глиняної цегли. Її теплоізоляційні властивості виникають в основному за рахунок пористої структури, яка призводить до утворення повітряних подушок, а як відомо нерухоме повітря ефективно ізолює тепло. Більш того, використання пористої цегли допомагає зменшити появу «містків холоду», тобто місць втрати тепла.

Позачасова естетика

Використання клінкерної цегли, в якості облицювального шару фасаду дає одночасно несумірний з іншим видом оформлення естетичний ефект. Доступні різні:

Формати цегли (NF, DF, 2DF, WF, WDF),

Кольори (червоний і жовтий в різних відтінках, темно-бордовий, синій і коричневий, чорний, сірий і навіть білий),

Поверхня (гладка, рифлена, яка формується вручну, з піскоструминної обробкою, Бутова, тесана).

Фасад з цегли зовсім не обов´язково означає рівномірну червону стіну. Поєднання цегли різних відтінків одного кольору допомагає переламати рутину одноколірних фасадів. Пропозиції різних виробників включають в себе сучасний спосіб укладання клінкерної цегли, а також стилізовані під стародавні стіни з використанням вручну сформованої облицювальної цегли. Кожна з представлених схем, відноситься до укладання в різних архітектурних стилях. Використання темних відтінків сірого підкреслить сучасний характер даного проекту, а вибір облицювальної цегли з різними відтінками червоного кольору, дозволить зробити традиційну архітектуру європейських міст.

Цегла для архітекторів або готові зразки фасаду

Цегляний каталог для архітекторів, містить готові зразки фасадів, які були розроблені в рамках співпраці з дизайн-студіями. Він містить 16 пропозицій утворених в результаті поєднання декількох видів і кольорів цегли, осяжні однаково сучасні та елегантні поєднання з клінкерної цегли, а також стилізовані під старі стіни проекти з використанням вручну сформованої облицювальної цегли.

Архітектори також вміло ввели клінкер в сучасній архітектурі. Завдяки сучасним технологіям, клінкерну цеглу можна використовувати в будівлях з найвищими параметрами енергозбереження. Можливість використання зібраних готових клінкерних фасадів дозволяє відійти від традиційних моделей і дати більшу свободу у творчості архітекторам. Залежно від обраного кольору, розміру і фактури цегли, ви зможете реалізувати навіть самі екстравагантні проекти або ідеально вписати об´єкт в існуючу забудову. У поєднанні з можливістю цікавих способів перев´язки цегли в стіні а також наприклад двокольорового затірки, будинок може отримати винятковий, неповторний стиль.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023