Клінкерна цегла - відмінна альтернатива штукатурці фасаду. Клінкерна цегла - це цегла з глини, яка обпалюється при високих температурах, тому раніше її називали твердою цеглою. Високі температури випалу гарантують, що процес спікання приведений у рух пори цегли. Під спіканням розуміється процес плавлення, коли за високих температур кристалічні складові матеріалу плавляться разом лежить на поверхні. При злитті пори клінкерного каміння закриваються, і набувають щільного, скляного характеру. Через щільну поверхню клінкерна цегла практично не вбирає воду і вважається морозостійкою. Клінкерна цегла також дуже стійка до тиску і має хорошу теплоємність. Через ці властивості цегла використовувалася протягом століть, при будівництві мостів або доріг, як дорожня клінкерна цегла, і досі користується великою популярністю в сучасному житлі.

Як виробляється клінкерна цегла?

Клінкерна цегла - найстаріший штучний будівельний матеріал. Вже в Середньовіччі його часто використовували для будівництва будівель і надавали численним знаменитим будинкам свій типовий вигляд. На сьогоднішній день клінкерна цегла не втратила популярності, тому що матеріал пропонує деякі переваги.

Сучасне утеплення фасаду клінкерною цеглою

Фасад будівлі - візитна картку власника. Фасад перший привертає увагу відвідувачів. Коли будинок старіє, а якщо фасад пошкоджений екологічними факторами та погодними умовами, багато хто замислюється про ремонт фасаду. Якщо в минулому часто ремонтувалися лише тріщини, а фасаду наносили новий шар фарби, то сьогодні як частина ремонту фасаду часто розглядається нова ізоляція. Тому що ресурси, що виснажуються, і зростаючі ціни на енергоносії зробили необхідним зробити будинок дуже енергоефективним.

Хорошою альтернативою іншої фасадної теплоізоляції є облицювання клінкерною цеглою, при цьому клінкерний фасад набагато дорожчий за гіпсовий, але при цьому міцний і простий у догляді. Оскільки клінкер виготовляють із природних матеріалів, таких як глина, цегла придатна для переробки на відміну від багатьох інших ізоляційних матеріалів.

Клінкерна цегла в різних форматах

Клінкерна цегла доступна в різних кольорах та розмірах. Цегла пропонується в стандартних форматах. Якщо робити фасад з клінкеру, слід купити лише один формат, якщо це можливо, щоб зовнішній вигляд залишався одноманітним. Щоб об´єднати два різні розміри разом, потрібно багато навичок чи послуги спеціаліста. Існує безліч різних форматів для клінкерної цегли, деякі з яких більш поширені, ніж інші.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023