Інтер´єр кімнати багато говорить про нас як про особистість. Це вітрина, яка повинна показати потенційним гостям, як ми ставимося до дизайну інтер´єру та сучасним тенденціям. Стиль лофт стає все більш популярним в інтер´єрах.

Інтер´єри в стилі лофт, напевно припадуть до смаку всім, хто любить оригінальні аранжування з відтінком екстравагантності. Цегла і клінкер також відмінний матеріал, який буде представляти оригінальний стиль поза домом - як піднесення або обробка огорожі на задньому дворі.

Чорний вулканічний

Чорний завжди надавав неповторний стиль будь-аранжуванні. Клінкерна плитка натхненна міццю вулкана з глушником, який в той же час викликає повагу і захоплення своєю величчю. Трохи димного однорідного чорного клінкеру - цікава концепція для сучасної і дивовижної архітектури. Фасад будівлі, обробленого плиткою цього типу, значно виграє елегантність і привертає увагу своїм неординарним характером.

Власичний вид

При створенні класичної домашньої обстановки варто ознайомитися з пропозиціями більш традиційної плитки. Натуральний, класичний і насичений червоний кольори гладкого однорідного клінкеру ідеально підходить для проектів, які націлені на універсальний і непідвладний часу характер. Підходить для того, щоб ідеально доповнити образ всього будинку - прикраса огорожі, додаткова обробка фасаду.

Інтер´єр в стилі лофт

Аранжування в стилі Loft - відносно нова тенденція, але штурмом вони стають все більш і більш зацікавленими. Клієнти, які хочуть влаштувати сучасний пристрій характерним способом, частіше звертаються до класичних рішень з появою цегли або клінкерної плитки, що імітує класичний будівельний матеріал.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023