Клінкер, зазвичай у вигляді цегли і плитки, є одним з найбільш часто використовуваних оздоблювальних матеріалів. Ці елементи використовуються як в контексті зовнішніх сторін будівлі, так і їх інтер´єрів. Давайте дізнаємося, що таке клінкер і клінкерна плитка для фасаду, які їхні переваги і можливості застосування.

Що таке клінкер?

Клінкер - це матеріал, який вже багато років використовується в будівельній галузі. Адже саме з нього роблять цеглу, черепицю або плитку. Для створення кожного з цих виробів, звичайно, буде потрібна глина, а також пісок і деякі інші додаткові матеріали, які надають відповідний колір кінцевого продукту. Процес виробництва починається зі змішування всіх матеріалів і додання їм відповідної форми. Потім все це потрібно обпалити в спеціальній печі, де температура досягає навіть 1300 ° C, завдяки чому наші плитки, цегла або інші клінкерні матеріали стануть більш стійкі до пошкоджень і різного роду шкідливих факторів.

У чому переваги клінкерних матеріалів?

Характеризуючи переваги клінкерних матеріалів, перш за все слід зазначити, що вони дійсно широко використовуються. Крім того, клінкерна плитка або цегла завдяки особливим виробничим процесам дуже міцні, стійкі до низьких температур і хімічних речовин. Крім того, вони мають протислизькі властивості, що в певному сенсі може позначитися на нашому здоров´ї. В контексті переваг не забуватимемо про широкий виборі клінкерної продукції по:

  • фактурі,
  • кольору,
  • розміру.

Клінкер також є дуже доброзичливим матеріалом для нашої екосистеми, у зв´язку з тим, що для його виробництва використовуються тільки натуральні продукти.

Де ми будемо використовувати клінкерну продукцію?

Як ми вже згадували, застосування клінкерних виробів в будівництві дійсно дуже широке. Коли мова йде про приватні будинки, їх зазвичай кладуть на верхню частину будівлі у вигляді клінкерної плитки. Крім клінкерної цегли, ми також можемо виробляти декоративні огорожі або стіни, а бруківка з клінкеру використовується для будівництва доріжок в саду або під´їзної доріжки. Зовні також варто використовувати клінкерну плитку, яка, в свою чергу, допоможе нам створити цікаву на вигляд і стійку до пошкоджень терасу. Ця плитка також буде добре працювати в якості елементу інтер´єру, використовуваного для прикраси стін, наприклад, у вітальні або коридорах.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023