Цегла в інтер´єрі виглядає грубо? Не забувайте, що існує декоративний її різновид. Варто облицювати ділянку стіни декоративною цеглою, і вся увага буде прикута виключно до неї. Сміливо впроваджуйте цю можливість в передпокої, вітальні, на кухні.

Застосування цегли в домашньому інтер´єрі - непоганий метод зонування кімнат, розстановки акцентів на окремих ділянках. У той же час, дизайнери не радять зловживати цеглою. Вона повинна підкреслювати, звертати на себе увагу, але при цьому не пістрявити настирливо в кожному кутку.

Популярні зони для оформлення декоративним цеглою:

- місце за диваном або телевізором в залі;
- фартух для кухні, область у обіднього столу;
- простір поруч з каміном;
- барні стійки, колони.

Для прикраси будинку цегляною кладкою не обов´язково використовувати натуральну цеглу (хоча цей варіант теж допускається), можна взяти керамічну плитку, або облицювальну цеглу.

Лицьова клінкерна цегла

Клінкерна цегла - затребуваний в наші дні оздоблювальний матеріал. Досить тонкий, легкий, він володіє чудовими і експлуатаційними характеристиками і декоративними властивостями. Рівна поверхня дозволяє легко укладати його. «Зовнішність» клінкеру різноманітна: він може бути гладким, ребристим, шорстким, різних відтінків.

Клінкерна плитка під цеглу

Клінкерна плитка під цеглу, зовні відрізняється від повнотілої клінкерної цегли, мабуть, тільки товщиною. Укладається така плитка аналогічно звичайному кахлю: із застосуванням клею. Декоративна різноманітність плитки також величезна - будь-які кольори і фактури. Очі розбіжаться! Вибирайте клінкерну плитку під цеглу, коли ви прагнете економніше використовувати простір.

Цегляна кладка: чому це модно?

Популярності «цегляних тенденцій» в дизайні викликало увагу до стилю лофт, який спочатку використовував старі виробничі приміщення (майстерні, фабрики, цехи, склади) в якості житлових. Незакриті труби, велика кількість вільного простору і цегляна кладка ідеально зберігають «виробничу естетику». Зараз вітальню в стилі лофт можна облаштувати в квартирі, використовуючи в якості облицювання стін імітаційну плитку «під цеглу» або клінкер.

Ще одне дизайнерське напрямок, в якому цегла буде виглядати автентично - готика. Романтика європейських середньовічних замків, рицарських турнірів... Цегельну кладку в даному випадку можна грамотно використовувати, оформляючи нею арки, окремі ділянки стін, колони і т.д. Дизайн виходить контрастним і оригінальним. Коли грубувата цегляна кладка знаходиться поруч з шикарним кованим ліжком з накидкою з шовку, це справляє дивовижний ефект!

Цегла стане вдалим складовим елементом сучасних інтер´єрів мінімалістського напряму. Цегляні стіни можуть бути, наприклад, невинно білими, або сірими, або навіть чорними. Для мінімалізму властиво створення контрастних рішень: коли в колірному відношенні стіни радикально відрізняються від меблів. Проте, в єдиному ансамблі все виглядає дуже гармонійно.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023