Термодім - це будинок, стіни якого зведені з легких пінополістирольних блоків. Такі блоки називаються термоблоками, які, по суті, є незнімною опалубкою. Заповнені бетоном, вони створюють монолітну стіну товщиною 150 мм, утеплену з двох сторін пенополистирольной плитою - по 50 мм з кожного.

ТЕРМОБЛОК - основа нашої технології будівництва - складається з двох пінополістирольних плит, з´єднаних між собою пластиковою або такою же пенополистирольною перемичкою.

Переваги використання термоблоків якості основного стінового матеріалу:

1. Енергозбереження

За своєю теплопровідністю стіна з термоблоків є рівнозначною цегляній стіні товщиною 1800 мм або бетонної товщиною 2500 мм. Теплоізоляційний ефект термодома дозволяє значно знизити витрати на обігрів і вентиляцію приміщення.

2. Економія

Вартість 1 м2 стіни, з урахуванням всіх матеріалів і робіт, більш ніж на 50% дешевше 1 м2 стіни з традиційних матеріалів, цегли або газобетону. Фундамент, за рахунок більш тонких стін, може мати ширину 30 см, а не 60 см, як це при використанні традиційних матеріалів. Економія на матеріалах і роботі - очевидна: значне скорочення кількості необхідних матеріалів і техніки. Для будівництва котеджів не потрібні крани і самоскиди. Бригада з 3-4 чоловік зводить стіни одного поверху за 4-5 днів.

3. Міцність

Термодім відноситься до монолітного залізобетонного будівництва. Згідно з діючими на сьогодні нормами в Україні дозволено будівництво термодома висотою до 5-ти поверхів включно з використанням бетонних перекриттів великих розмірів і відповідної ваги. Забитий в стіну дюбель витримує навантаження до 70-80 кг, що дозволяє без будь-яких проблем вирішувати питання підвіски шаф, килимів і т.

4. Екологія

Пінополістирол широко і давно використовується в будівництві. Він є абсолютно нешкідливим, екологічно чистим, не виділяє ніяких шкідливих для людини речовин. За санітарно-гігієнічним нормам пінополістирол може контактувати з продуктами, які вживають без попередньої обробки. З нього також виготовляють одноразовий посуд, упаковку для овочів, фруктів, в ньому перевозять і зберігають морожену рибу і м´ясо. Пінополістирол не створює сприятливого середовища для розвитку грибків і бактерій, не розкладається під дією мікроорганізмів і має необмежений термін придатності. Крім того, пінополістирол, як і дерево, має здатність «дихати» і повільно пропускає крізь себе повітря.

5. Площа

Стіни з термоблоків майже в два рази тонше, ніж стандартні цегляні. За рахунок цього, внутрішня площа будівлі стає більше. Наприклад, при зведенні будинку 10х10 м при незмінних внутрішніх розмірах будівлі можна отримати до 15 м додаткової площі, а це - потенційна кімната.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023