Перед початком робіт підрядник повинен розпланувати розміщення забору на території. Потім можна приступити до заливання стрічкового фундаменту.

Фундамент під огорожу з клінкеру повинен бути відносно глибоким. Його розміри залежать від географічного розташування ділянки та типу ґрунту. На ґрунтах, що набухають, тобто збільшують обсяг під впливом замерзлої води, рекомендується розміщення нижче точки замерзання.

Залежно від регіону країни він буде перебувати на висоті від 80 до 140 см нижче поверхні землі. На ненабухаючих ґрунтах достатньо фундаменту глибиною бл. 60 см. Зазвичай, в принципі передбачається, що ширина фундаменту повинна бути такою ж, як товщина стіни.

Щоб гарантувати захист від вологи, що надходить з ґрунту і, таким чином, не допускати ерозії і руйнування паркану, перед кладкою необхідно виконати горизонтальну ізоляцію на фундаменті зі смуг покрівельної повсті або бітумної маси.

Змішування цегли як мінімум з трьох піддонів запобігає явні відмінності у відтінках на поверхні паркану. Виконувати кладку необхідно на заповнені шви. Вони не можуть бути порожніми або утопленими, тому що тоді між цеглинами утворюється вільний простір, в якому накопичується вода, згодом розчиняючи компоненти розчину.

При кладці клінкеру потрібно пам´ятати про змішування цегли з декількох піддонів. Це правило стосується не тільки фасаду, але і інших елементів з каменю, таких як паркан. Варто зазначити, що на кожному етапі цегляної кладки необхідно стежити за тим, щоб вже готові шари не піддавалися впливу води. Покриття на етапі кладки стіни будівельною плівкою гарантує ефективний захист від опадів. Після укладання зовнішнього шару стовпа з клінкеру порожній простір усередині зміцнюється металевими стрижнями і заповнюється бетоном тієї ж консистенції, що і будівельний розчин для клінкеру.

Стовпи можуть бути завершені фігурною цеглою або збірними ковпаками, тобто готовими будівельними елементами, виготовленими з клінкерної цегли і бетонного опорного сердечника. Ковпаки мають форму конуса, тому дощова вода швидко стікає вниз. Завдяки ефективному відведенню вологи, запобігають від проникнення води в шви і утворенню висолів. Ковпаки для стовпів - це не тільки естетичне рішення, але і захист конструкції огорожі. Ковпаки встановлюють з використанням еластичного клею.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023