Клінкерна цегла має безліч переваг. Вона вражає естетикою і широтою застосування, залишаючись при цьому довговічним оздоблювальним матеріалом, тому цінується замовниками, що використовують її у своїх проектах.

Однак про клінкерну цеглу існує безліч думок. Які ж з них вірні, а які ні?

Цегла має бути червоною – міф.

Першою асоціацією при слові "цегла" є вогненний червоний колір матеріалу. Однак клінкерна цегла фантастично виглядає і в іншому кольоровому виконанні. Причому діапазон колірного рішення досить широкий. Це може бути жовтий сонячний відтінок, елегантний графіт або сучасний сірий. Завдяки відкриттю нових глиняних родовищ та інноваційних методів випалу глини, пропозиція кольорів фарбування клінкерної цеглини постійно зростає. Для збільшення можливостей використання цього матеріалу також пропонується різна фактура та діапазон розмірів (форматів).

Цегла в інтер´єрі – факт.

Дизайнери інтер´єру недавно відкрили для себе цей матеріал і знайшли різні рішення у використанні цегляного клінкеру у своїх проектах. Так, існують проекти застосування клінкеру в кухонних інтер´єрах, віталень, горищних просторах. Причому у дизайні приміщення для забезпечення ефекту цегляної стіни для економії простору можливе використання цегляного клінкеру у форматі плитки.

Мозаїка із цегли – факт.

Фасади з клінкерної цегли не обов´язково мають бути традиційними. В даний час використовується безліч оригінальних рішень, що поєднують різноманітність кольорів, фактур, форматів. Так, дизайнери знаходять нові ідеї для своїх проектів, де прагнуть уникнути стандартних єдиних фасадів. Використання мозаїки може підкреслити характер запропонованого стилю – сучасного, класичного чи античного.

Клінкерна цегла дорога у ціні – міф.

Крім очевидних естетичних якостей, які має клінкерна цегла, необхідно також згадати про зростання вартості нерухомості, при будівництві якої застосовувався клінкер. При цьому в загальній вартості будівництва об´єкту клінкерний фасад займає невелику частину бюджету, але забезпечує низькі витрати на експлуатацію завдяки низькій поглинальності вологи цеглою, мінімальному осадженню бруду і пилу. Тому відпадає потреба у частому ремонті фасаду.

Клінкерна цегла міцний матеріал – факт.

Роблячи вибір на користь клінкерної цегли, ми вибираємо довговічність. Цей матеріал стійкий до механічних пошкоджень, корозії, вогню, ультрафіолетового випромінювання. Задані при виробництві параметри також гарантують стійкість до різних типів грибків, цвілі та мохів, які є алергенами.

Цегляний клінкер 100% природний – факт.

Клінкерна цегла виготовляється тільки з натуральної сировини. Різне забарвлення виходить у результаті використання різної глини з різних родовищ при спеціальних методах випалу. При цьому ні штучні барвники, ні інші добавки не використовуються.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023