Клінкерна цегла вважається одним з кращих рішень для облицювання фасадів будівлі при його будівництві або реконструкції. Однак далеко не кожен знає, чим цей матеріал відрізняється від традиційної цегли. Познайомимося ближче з цим облицювальним матеріалом.

Сучасна клінкерна цегла ABC-klinker виготовляється з глини особливого типу. У процесі її виготовлення сировинуа проходить спеціальний випал до моменту повного запікання, процес проводиться при температурному режимі + 1200 ° С. Завдяки цьому тон цегли може відрізнятися. Матеріал відрізняється чудовою міцністю, що дозволяє застосовувати його для облаштування тротуарів.

Клінкерна цегла відрізняється високою надійністю і довговічністю. Остання перевага стала можливою завдяки мінімальному водопоглинанню, підвищену міцність і морозостійкість. Ці параметри пояснили високу популярність матеріалу. Однак існує ефективний аналог - клінкерна плитка, яка користується не меншою затребуваністю.

Основні характеристики клінкерної плитки

Останнім часом все частіше і частіше для облицювання фасаду використовується клінкерна плитка від ABC-klinkergruppe. Вона проводиться з того ж матеріалу, що і цегла, відмінність полягає тільки в товщині вироби. Щоб отримати переливається і декоративний тон при випуску вироби застосовуються спеціальні флюси і оксиди. Для цих цілей не застосовуються синтетичні елементи, що робить матеріал абсолютно безпечним при експлуатації. Стійкість і декоративність досягається завдяки випалу і особливої ​​обробці.

Розглянемо докладно переваги клінкерної цегли.

Міцність. Про маркування матеріалу повідомляє спеціальний показник, в якому використовується літера М. Для клінкерної цегли мінімальне значення становить М-350. Такий матеріал зможе витримати високе навантаження. Квадратний сантиметр поверхні цегли з цими показниками може переносити навантаження в 350 кілограмів (залежить від цифрового значення в маркуванні).

Здатність переносити різні погодні умови. Клінкерна цегла набула широкого поширення в нашій країні з огляду на підвищення морозостійкості, вона може застосовуватися в різних погодних умовах. Традиційний матеріал промерзає, змінюється його структура при різких скачках температури, також з ним можуть траплятися і інші неприємності.

Тривалість безремонтної експлуатації

Матеріал володіє дивовижною стійкістю до механічних і хімічних пошкоджень, його зносостійкість не викликає ніяких сумнівів. Випал при підвищених температурах призводить до того, що в цеглі відсутні будь-які пошкодження і порожнечі. Володіючи всіма цими перевагами, матеріал набув широкого поширення серед будівельників і замовників. Він користується високим попитом і не розчаровує тих, хто вирішив віддати перевагу саме йому.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023