Цегла завжди була популярним вибором, коли справа доходить до фасаду комерційної нерухомості. Проте, вона поступово починає поступатися місцем клінкерним фасадам. Це пов´язано з чотирма основними перевагами, які цінують як власники нерухомості, так і підрядники.

Облицювальний клінкер дуже привабливий, тому що:

1. Має зовнішній вигляд, схожий на натуральну цеглу.

2. Простий в установці (навіть для DIY).

3. Забезпечує відмінну теплоізоляцію (особливо якщо вона виготовлена ​​з водостійкого композитного матеріалу).

4. Це приносить економію в порівнянні з натуральною цеглою.

Виключно універсальний і довговічний клінкер може бути використаний для заміни різних зовнішніх фасадних матеріалів для будинку:

- дерево

- метал

- цегла

- вініл

Не кажучи вже про те, що клінкер також ідеально підходить для використання всередині приміщень. А якщо ви любитель DIY, ви можете мудро встановити його самостійно, без необхідності отримувати калькулятор і розраховувати вартість використання кваліфікованих мулярів. І не кажучи вже про додаткову ціну обладнання для обробки важких, повнорозмірних цегли.

Однак слід пам´ятати, що не всі сучасні клінкерні плитки розроблені таким чином, особливо для зовнішнього використання.

Крім того, вартість вашого будинку при перепродажі відразу підвищиться і буде залишатися в найближчі роки, особливо в порівнянні з більш дешевими варіантами.

Ще однією перевагою є доступність: вартість будівництва і монтажу клінкерних конструкцій зазвичай нижче, ніж у традиційних цегляних стін. Крім того, цей вибір легше підтримувати, що означає зниження витрат на обслуговування протягом багатьох років.

Цінність, яка окупається

З огляду на безліч переваг, які клінкер має в порівнянні з іншими варіантами, ми повинні перш за все виділити:

- Проста установка.

- Забезпечення додаткової ізоляції.

- Вогнестійкість.

- Просте обслуговування.

Нарешті, коли справа доходить до зовнішнього вигляду і естетики, експерт повинен знати, що клінкерна стіна насправді зроблена з цегли, але вона має той цегляний вид, який вам потрібен, за ту ціну, яка вам сподобається. Таким чином, клінкер - відмінний вибір, щоб отримати багатий погляд за розумною ціною.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023