Почати варто з того, що клінкер - це цегла, вироблена із спеціального виду глини, обпалюється до повного запікання. В результаті виходить цегла різних відтінків. Однак головною особливістю клінкеру є його висока міцність і низьке водопоглинання. Клінкерна цегла в рази надійніша і довговічніша звичайної цеглини. Крім того, клінкер морозостійкий.

Сьогодні з клінкеру виробляється фасадна клінкерна плитка, яка спрощує процес облицювання, клінкерна плитка для підлоги, сходи і навіть бруківка. У Вашому розпорядженні величезний вибір колірних і фактурних рішень, які підходять саме вашому будинку.

Головна перевага клінкерної плитки - це можливість її укладання в будь-яких відкритих просторах, від терас до всіляких альтанок. Вона відмінно гармонує з будь-яким зовнішнім виглядом будівлі. Також Ви можете її використовувати всередині приміщення, навіть в маленьких кімнатах. Цей матеріал - ідеальне рішення для котеджів і заміських будинків.

Фасадна клінкерна плитка перетворить вашу дачу, котедж або приватний будинок в ідеальний зразок європейського житла. Доповніть фасад з клінкерної плитки темного кольору виноградної в´яззю і від Вашого будинку очей буде не відірвати. Облицювання фасадною клінкерною плиткою спрощує сам процес. Плитка буде виглядати як справжня цегла. Плитка має всі переваги клінкерної цегли, але в рази легше і не створює зайвого навантаження на фундамент. Вам залишається тільки вибрати фактуру, розмір, форму і колір.

Клінкерні щаблі вже давно завоювали визнання в Європі. Тепер і в нашій країні вони отримують заслужену увагу. Адже ганок - це один з найбільш видних і важливих елементів всієї будівлі.

Клінкерні щаблі - це красиве і функціональне рішення. За своєю суттю це теж плитка, і вона також здатна витримувати великі навантаження і прослужить дуже довго. Такі щаблі не дряпаються і не схильні до дії вологи, різних хімічних реагентів і солі.

Що важливо для зимового періоду, так це те, що клінкерні щаблі абсолютно не слизькі, вони подарують безпеку мешканцям і гостям Вашого будинку в зимовий та осінній період.

Сьогодні популярність клінкеру росте. Цей матеріал отримує заслужене визнання. Адже він простий, довговічний і дуже гарний.

Не забувайте, що клінкерна плитка, будь вона для підлоги, на сходи або навіть фасадна, відмінно застосовується в дизайні інтер´єрів.

Вам залишається лише підібрати колір будь-якого елемента облицювання, виконаного з клінкеру, його фактуру і форму. І ось Ваш європейський будиночок готовий.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023