Які переваги керамічної плитки?

Передусім, цей матеріал є дуже міцним. Якщо плитка якісна та викладена правильно, вона може впевнено витримати навантаження до 30 000 тон на метр квадратний. Такими показниками не можуть похвалитися навіть асфальтні чи залізобетонні покриття.

До того ж, керамічна плитка має дуже високий показник жорсткості, завдяки чому вона не деформується навіть при екстремальних навантаженнях на розрив. Чим більша товщина фрагментів плитки, тим стійкішою вона є.

Що стосується вогнестійкості, то і тут цей матеріал досяг значних успіхів: він взагалі не горить, а при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, тому ідеально підходить для облицювання камінів і печей.

Плиткова кераміка не проводить електричний струм, не втрачає свого кольору в результаті впливу сонячного проміння і не руйнується від прямих контактів із хімічними речовинами (за винятком флуоридної кислоти). А ще вона дуже легко чиститься від забруднень та впродовж десятиліть зберігає хороші декоративні властивості, тому й користується величезною популярністю серед домовласників.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023