З одного боку може здатися, що для підлоги клінкерна плитка не грає особливої ​​ролі в декоруванні приміщення, адже вона лежить під ногами, ми по ній ходимо і просто не помічаємо. Але з іншого - покриття підлоги є як би фундаментом всього інтер´єру будинку і від того, як зроблена підлога, як вона виглядає, залежить і стиль всього приміщення в цілому. Виявляється, що плитка для підлоги може надати приміщенню вишуканість, додати йому неповторного шарму і приголомшливу індивідуальність.

Сьогодні плитка для підлоги використовується повсюдно і проводиться по всьому світу у величезних кількостях. Недосвідченій людині розібратися у всьому цьому різноманітті клінкерної плитки дуже непросто. Ми наведемо спрощену загальноприйняту класифікацію плитки для підлоги, в залежності від різних критеріїв.

Характеристики підлоги клінкерної плитки

Якщо розглядати клінкерну плитку за технічними характеристиками, то можна виділити наступні її різновиди:

  • плитка з глазурованою поверхнею;
  • плитка з не глазурованою поверхнею;
  • плитка, виготовлена ​​методом пресування (т.зв. екструдована плитка);
  • плитка для внутрішнього використання;
  • плитка для зовнішнього використання.

Ще одним критерієм, що допомагає провести класифікацію плитки для підлоги, виступає її матеріал виготовлення. Згідно з цим критерієм, є кілька видів плитки для підлоги, і одним з найбільш затребуваних є клінкерна плитка для підлоги. Пояснюється ця популярність просто - плитка для підлоги, вироблена за клінкерної технології, володіє високими технічними характеристиками, які роблять її міцною, простий у догляді і довговічною.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023