Клінкерна плитка - це:

  • великий вибір кольорів і форм серед європейських виробників, забезпечує безмежні можливості не тільки в оформленні фасаду будівлі зовні, а й індивідуалізації стін всередині приміщень.
  • оптимальний захист фасаду від вітру і негоди, а також довговічну захист будівлі через вологостійкість.
  • в поєднанні з системою утеплення фасаду істотна економія витрат на утримання.

1. Антистатик - клінкерна плитка надає захист від небажаних або навіть небезпечних електричних ударів, викликаних електростатичним зарядом. Вона не проводить електричний струм.

2. Морозостійкість - обумовлені порами року, різкі перепади температури піддають клінкерну плитку на вулиці особливому випробуванню. Кераміка повинна витримувати температурні коливання до 70 ° C протягом доби в залежності від різкої зміни погоди - від морозу до танення. Використання клінкерної плитки забезпечить вам першокласну якість і впевненість.

3. Вогнестійкість - облицьовуючи будинок клінкерною плиткою ви можете бути впевнені, що іскріння, попіл від сигарет або зола НЕ зможуть заподіяти їй ніякої шкоди. Дані якості клінкерної плитки забезпечують припинення небезпеки виникнення пожежі.

4. Міцна глазур - завдяки високій температурі випалу виникає шар, який забезпечує зчеплення і міцний зв´язок з основою.

5. Гігієнічність - керамічна клінкерна плитка не вимагає особливого догляду. При температурі випалу до 1200 ° C виникають щільні, загуслі поверхні: глазуровані і неглазуровані. Вони запобігають проникненню бруду. Це забезпечує легку чистку і підходить алергікам, так як шкідливі бактерії і кліщі не мають можливості потрапити на поверхню.

6. Світлостійкість - клінкерна плитка - це матеріал, який НЕ вигорає, стійкий до ультрафіолету. Колір не вицвітає навіть при сильному сонячному або ультрафіолетового випромінювання. Таким чином, навіть через багато років клінкерна плитка не втрачає своєї привабливості.

7. Стійкість до кислот - клінкерна плитка стійка до впливу кислот і хімікатів.

8. Стійкість до погодних умов - часто мінливі погодні умови і тривалий вплив навколишнього середовища НЕ зможуть нанести шкоди клінкерній плитці.

9. Екологічність - екологічно чиста кераміка. Кераміка робиться з розчинів різної глини - природного матеріалу з водою. Випал здійснюється в екологічно безпечних, сучасних печах, що працюють на природному газі.

10. Сумісність з теплоізоляції - висока розмірна точність плитки для зовнішнього застосування фасаду забезпечує бездоганне (художнє) оформлення фасадів та легку обробку (матеріалу), в першу чергу в з´єднанні / в зв´язку з системою теплоізоляції.

11. Широкий вибір - європейські виробники пропонують великий вибір кольорів і форм фасадної плитки. Широкий асортимент фасонних виробів надає практично безмежні можливості художнього конструювання комплексних керамічних рішень в єдиному стилі.

12. Випалювання - незвичайні кольори і екстремальний опір навантажень: результат, який досягається за довгий час. Не покрита глазур´ю, архаїчна і міцна: ось класичні ознаки кераміки після випалу її в тунельної печі. Від 36 до 48 годин. триває випал в тунельної печі. Плавний перехід від нагрівання, через випал до охолодження позитивно впливає на кераміку, яка при такому графіку випалу набуває своїх цінних якостей. Так з´являються яскраві натуральні кольори і висока міцність. Особливі Гомогенні властивості пір і однорідна будова плитки створюють міцність і опір її злому. Це пояснюється тим, що температура і атмосфера в тунельної печі легко регулюється. А красиві відтінки неглазурованої плитки досягаються завдяки повільному процесу випалу - при випалюванні в хімічній реакції достатньо часу, щоб розкрити всі можливості кольору.

13. Економічність - в довгостроковій перспективі з урахуванням витрат на закупівлю, обробку і подальший догляд, клінкерна плитка - це вигідно з економічної точки зору придбання.

І тому, важливо відповідально підійти до питання укладення клінкерної плитки, щоб вона прослужила багато років, була окрасою Вашої оселі та щоб фасадом будинку з клінкерної плитки захоплювалися майбутні покоління.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023