Зведення житла - справа серйозна, займатися яким повинні виключно професіонали, які володіють істотним досвідом будівництва приватних будинків. Від того наскільки якісними будуть будівельними роботами залежить не тільки зовнішній вигляд будинку, ні також і його безпеку.

Безпека особливо важлива, і нехтувати нею не можна.

Далі ми поговоримо про внутрішні стіни будинку - перегородках. Що це і навіщо вони потрібні?

Собою перегородки представляють внутрішні стіни житла, головним завданням яких є поділ простору на окремі зони. При цьому слід пам´ятати про те, що до внутрішніх стін відносяться і несучі стіни споруди.

Несучі стіни відрізняє дуже серйозне призначення, оскільки вони несуть вантаж дахів і перекриттів. Для зведення таких стін потрібна присутність професіонала.

Далі ми докладно зупинимося на легких перегородках.

Установка легких перегородок відбувається в будь-який час після закінчення зведення всієї будівлі.

Легкі перегородки обов´язково повинні бути міцними, без пустот і щілин, а також володіти високими тепло- і пароізоляційними показниками.

Споруджуються перегородки з найрізноманітніших матеріалів - це клінкерна цегла, OSB, гіпсокартон, плити, дерево або бетон.

Перегородки з клінкерної цегли.

Перегородки з клінкерної цегли є звичайні цегляні стіни, але по товщині вони трохи тонше. Найчастіше вони споруджуються в півцеглини, в результаті товщина стін виходить без штукатурки в 12 см. Також буває, що в перегородці розташовують вентиляційний канал. Товщина стіни в цьому випадку збільшується ще до 380 мм.

Перегородки з клінкерної цегли наділені відмінними тепло- звукоізоляційні показниками. Як правило, таку стіну ставлять в санвузлах та ванних кімнатах.

Вага цегляної перегородки на 1 квадратний метр стіни становить близько 288 кілограм. Тому фахівці радять ставити цегляну перегородку на фундамент. Її кладка виконується на розчин цементу.

Для укладання використовується клінкерна цегла М 100 (не нижче). Цегляну кладку ще потрібно підсилювати. Для цієї мети використовується проводка, сітка або прут. Армування кладеться в шви кладки через кожні 5 рядів кладки.

У прилеглих до стін перегородках створюються додаткові пази. Робиться це для того, щоб при укладанні перегородки або стіни завести її в ці пази, для посилення стійкості. Глибина таких пазів повинна становити від 5 до 7 см.

Після завершення кладки цегляної перегородки, її необхідно обштукатурити.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023