З цілого ряду облицювальних матеріалів клінкерну плитку виділяють не тільки чудові декоративні якості, але й здатність довгі роки зберігати ідеальний зовнішній вигляд та технічні характеристики.

Прекрасними якостями наділена клінкерна плитка:

  • Чудова поверхня клінкерної фасадної плитки не тьмяніє і не втрачає колір під впливом УФ-променів.
  • Використовуваний для облаштування територій та виконання щаблів клінкерна цегла-плитка абсолютно не схильний до стирання.
  • Застосована для облицювання будівель у північних регіонах морозостійка клінкерна фасадна плитка не розтріскується під впливом низьких температур та різких перепадів.
  • На поверхні клінкерної плитки під цеглу не утворюються висоли, оксиди, іржа, здатні поступово впливати на структурний склад оздоблювального матеріалу.
  • Щільна структура клінкерної плитки перешкоджає проникненню вологи, набухання та деформації.
  • Клінкерна плитка, що використовується для облицювання поверхонь у різноманітних приміщеннях з високою вологістю, не гниє, на ній немає біологічних утворень.
  • Параметри міцності клінкерної цегли, плитки дозволяють матеріалу витримувати значні статичні і динамічні навантаження.

Облицьовані за допомогою клінкерної плитки під цеглу фасади не потребують проведення ремонтних робіт протягом усього експлуатаційного терміну. Зносостійка клінкерна плитка, ціна на яку не потішить низькими значеннями, може бути близько ста років.

Експлуатаційна довгостроковість – незаперечна перевага клінкерної плитки. Облицювання за допомогою клінкерної плитки не просто виправдовує вкладені кошти, а й приносить економічний ефект. У висококласної клінкерної плитки ціна варта її якості.

Ідеальна імітація цегляної кладки, властива клінкерній плитці, плитці під цеглу, створює чудове враження, респектабельний вигляд і дозволяє відмовитися від використання значно більш дорогої цегли.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023