У давнину, дорогу, вимощену дорожньою цеглою прийнято було називати «королівською». І справа тут була не стільки в її вартості, скільки в її унікальній властивості. Її довговічність, що зберігається протягом століть, висока міцність і загальна естетика надають їй деякої аристократичності. Головною властивістю бруківки є її міцність. І найкращим підтвердженням цьому служить той факт, що в багатьох старовинних містах Європи досі збереглися практично в своєму первозданному вигляді вулиці і площі, вимощені бруківкою, хоча, погодьтеся, пережили вони чимало - і перепади температур, і тривалі механічні дії, динамічні і статичні навантаження...

Дорожня цегла, як будівельний матеріал міцна і естетична, їй властива величезна різноманітність кольорів, висока міцність, мінімальний рівень водопоглинання, висока стійкість до перепадів температур.

Клінкерна дорожня цегла, також як і клінкерна облицювальна цегла є благородним матеріалом, створена на основі випалу сумішей натуральних глин. Випал відбувається при температурі до 1100 градусів. Завдяки спеціальній технології випалу отримуємо чудові технічні параметри подібні натуральному каменю. Абсолютно екологічно чистий продукт без додавання штучних добавок, барвників і хімічних добавок.

Незважаючи на простоту форми, клінкерна бруківка має величезні композиційні можливості, має 5 сторін лицьової поверхні і можливість її підрізати. Лягає не тільки на лицьову сторону, але і на ребро. Дає можливість формувати щаблі. Додатковою властивістю бруківки є можливість її перекидання на 180 градусів при забрудненні однієї з її сторін.

Її можна укладати і на під´їзді до вашого гаражу, і на доріжках з терасами. Візерунки, які можна створювати, використовуючи різнобарвну дорожню цеглу, нададуть різноманітність і індивідуальність вашій терасі. При використанні клінкерної бруківки будь-яке місце набуває унікального виду.

Клінкерна дорожня цегла завжди відрізнялася багатством натуральних відтінків, формами і розмірами. Вічна гарантія на колір, адже він не стирається, не тьмяніє і назавжди збереже гарний, яскравий, живий колір. Не потребує специфічного догляду, так як за клінкерною цеглою доглядає сама природа. На неї позитивно впливає сонце, так як воно висушує її та підкреслює яскравість живого кольору, а дощ змиває всі забруднення.

Без найменшої частки перебільшення можна вважати клінкерну дорожню цеглу ідеальним засобом для облаштування доріжок навколо будинку, в саду або на дачі.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023