Сучасні будівлі відрізняються великою різноманітністю архітектурних стилів. В даний час стало доступно побудувати заміський будинок у готичному стилі, стилі модерн, у класичному або навіть бароко. Сучасні будівельні матеріали дозволяють втілити ідеї у життя.

Глина, мабуть, один із найдавніших матеріалів для будівництва. І якщо раніше з неї виготовлялася тільки цегла, то сучасні технології дозволяють виготовляти бруківку для тротуарних доріжок, плитку для підлоги для терас, клінкерну плитку для облицювання фасадів будівель і т.д. Ось чому клінкер настільки популярний в сучасних спорудах.

Створення єдиного архітектурного стилю передбачає як спорудження будівлі, а й створення єдиної з ним композиції з ландшафту. Тераси, доріжки, сходи – все це архітектурні об´єкти, які разом із будинком створюють єдину композицію.

Гармонійне поєднання цих елементів дозволяє досягти задуманого архітектурного стилю.

Нині клінкер став дуже популярним. Його унікальність полягає в тому, що клінкерна плитка, бруківка, плитка для підлоги з клінкеру в поєднанні з різних колекцій створюють абсолютно різні архітектурні стилі. Найширша кольорова гама, вибір різноманітних поверхонь та форми створюють всі умови для втілення архітектурних ідей у ​​життя.

Клінкерний архітектурний стиль традиційний для більшість країн Європи. Тут переважає так званий зістарений клінкер. І зараз клінкерна плитка ручного формування знаходить своїх шанувальників. Клінкер це інвестиція у майбутнє. Будівлі з клінкеру відрізняє довговічність. Клінкер виглядає чудово в будь-яку пору року. Кожен зможе вибрати свою клінкерну плитку під цеглу, клінкерну бруківку, плитку для підлоги і сходи. Клінкерна плитка під цеглу також застосовується і в інтер´єрах будівель. Ідеально виглядатиме камінна зона із застосуванням клінкерної плитки, балкон, вітальня. Унікальна фактура під дерево клінкерної плитки для підлоги створить затишну атмосферу в будь-якій з кімнат. Застосування клінкерних сходів із флорентійським профілем створить спокійні м´які лінії в інтер´єрі.

Клінкерні вироби це один із найкращих матеріалів для будівництва. Багаторічні чудові відгуки про клінкерну плитку та сучасні колекції дозволять створити архітектурний стиль, близький Вам.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023