Кераміка - це матеріал з незаперечними перевагами. Основна якість керамічного каменю, полягає в особливій, пористій структурі матеріалу, котрий сприяє теплопровідності.

Цей матеріал ідеальний для холодного клімату, оскільки використання кераміки серйозно економить кошти на покупку додаткової теплоізоляції.

Крім того, при використанні кераміки, знижується навантаження на фундамент, що дозволяє зводити вищі будівлі без додаткових витрат. Використання великоформатних керамічних блоків, підвищує швидкість будівельних робіт, за рахунок того, що один великоформатний блок відповідає чотирьом цегли стандартного розміру.

Така будівельна техніка знижує витрати розчину і дозволяє дотримуватися ідеальних геометричних форм.

Керамічна черепиця та плитка

Керамічні матеріали широко застосовуються в оформленні дахів і сходів. Красиві сходи і якісна натуральна черепиця на даху є визначальним фактором зовнішнього вигляду будинку, але, оформляючи дані елементи будинку, слід пам´ятати не тільки про естетику, а й про функціональність. Купити керамічну черепицю за низькою ціною в Києві.

Так, щаблі зі звичайної плитки можуть НЕ мати достатньої морозостійкості, стійкістю до високих навантажень, вони можуть бути слизькими і НЕ надто зручними.

Всі ці проблеми легко вирішують готові керамічні ступені від світових виробників. Компанії забезпечують випуск керамічних ступенів виключно з спеціально підібраних матеріалів, які здатні витримати відповідні навантаження. Крім того, монтаж керамічних сходів значно простіший, ніж підбір і нарізка плитки. Широкий вибір керамічних сходів, дає можливість для будівництва будівлі будь-якої архітектури.

Для оформлення дахів будівельники все частіше прагнуть використовувати натуральні матеріали. Переваги натуральної черепиці очевидні - кераміка значно виграє як з естетичних, так і за експлуатаційними характеристиками.

Керамічна черепиця довговічна, вона не вигорає на сонці, вогнетривка, а не видає сильного шуму під час дощу, стійка до холоду.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023