Клінкерна цегла – будівельний матеріал, що по праву завоював популярність у Європі. Його відрізняють за високою міцністю, стійкістю до низьких температур та підвищеної вологості. За оптимальних умов термін служби клінкеру може перевищувати 200 років. Всі ці властивості роблять його ідеальним рішенням для облицювання фасаду.

Неповторні відтінки кольору

Невід´ємна перевага такого рішення – його естетичність. Благородні відтінки кольору в діапазоні від світло-бежевого до шоколадного, гарні поєднання різних відтінків в одній цеглині, зробили клінкер популярним у всьому світі. Ті декоративні властивості, які надає багата палітра кольору цього матеріалу, можуть бути доповнені використанням у процесі кладки кольорових сумішей для швів.

До появи нових технологій випалення цей матеріал виготовлявся переважно коричневих відтінків. Сучасні виробники пропонують цеглу будь-якого кольору, а деякі з них надають можливість замовити редуковану цеглу, виконану в декількох різних відтінках. Фасад з такого матеріалу надає будь-якому будинку унікальний колорит та своєрідність. Ще один момент - незалежно від того, який тип покрівельного покриття використовується при будівництві, клінкер ідеально поєднуватиметься з фактурою та кольором черепиці.

Простота у догляді

Облицювальна кладка з клінкерної цеглини не вимагає специфічного догляду. Завдяки високій щільності, цей матеріал не вбирає пил та інші шкідливі речовини. Для видалення забруднень фасад промивають струменем води. Поверхня матеріалу може самоочищатися: достатньо лише дочекатися дощу.

Оригінальні форми матеріалу та комплексні рішення

Клінкерна цегла випускається з плоскою або фігурною поверхнею. Завдяки цьому дизайнери можуть розробляти спеціальні способи облицювання фасадів, реалізуючи різні екстер´єрні рішення. Крім цегли, більшість великих виробників розробляють і випускають клінкерні оголовники для огорож, клінкерні підвіконня та інші вироби, що сприяє комплексній реалізації будь-якого поставленого завдання.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023