У сучасному ритмі життя так хочеться мати свій острівець спокою, тиші і затишку. Наш будинок - це наша фортеця. Ми повертаємося до нього, щоб відпочити від повсякденної суєти, тривог і накопиченого за день напруги. Люди давно вважають за краще купувати приватні будинки, а не квартири. Будинок має низку переваг, наприклад, відсутність сусідів, а значить гарантований спокій і безтурботність. Кожна жінка мріє перетворити своє житло в райський куточок, дивний оазис, чарівний рай.

Звичайно, дуже добре, якщо ви від природи наділені талантами і чудовим смаком. Тоді вам не важко буде самостійно побудувати свій будинок. Але основна маса населення щодня завантажена сотнею справ. В такому випадку вам на допомогу прийдуть досвідчені, компетентні та кваліфіковані професіонали. Вони підберуть вам вишукане і комфортне житло, з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Якщо ви ще не визначилися з місцем, де буде стояти ваш будинок, зверніть увагу на чудовий місто - Кіровоград. М´який клімат, мальовничі пейзажі, казкова і найчистіша річка Інгул.

Прекрасна ідея - купити недорогу нерухомість в чудовому місті - Кіровограді, нехай мрії стануть реальністю. Місце, в якому буде стояти ваше житло, має величезне значення. Кіровоград - це культурний і промисловий центр.

Дивно красиве Українське місто з чудовою архітектурою, великою кількістю пам´яток, хорошими навчальними закладами, потрібно врахувати сім´ям з дітьми.

Так якими ж характеристиками повинен володіти будинок, яким марить сучасна жінка?

Відповісти на це питання нескладно. Будинок повинен бути теплим і затишним. Просторі коридори, великі вікна, які пропускають багато сонячного світла. Вбудовані меблі і побутова техніка, що відповідає індивідуальним запитам. Бажано, щоб в будинку все дотримувався єдиного стилю і колірної гами. Але в гонитві за красою, не забувайте про зручність. Дуже важливо не відчувати себе стороннім серед нагромадження модних меблів.

При будівництві або покупці будинку, не забувайте, це на багато років. Економія в цьому питанні недоречна. Підлоги з підігрівом (електричним або водяним), для максимальної зручності. Якщо у вас є маленькі діти, ви по достоїнству це оціните. Як можна більше натуральних матеріалів - дерево, камінь, глина, шовк. У створенні інтер´єру, не забувайте про важливість кімнатних рослин. Вони додадуть будинку обжитий вид і візьмуть на себе збитки від електромагнітного випромінювання вашої побутової техніки.

Ваш будинок - величезна площа для втілення творчих задумів та ідей.

Це відображення вашої фантазії і смаку. Не бійтеся експериментів і сміливих рішень. Неважливо чому ви віддасте перевагу - ламінату, паркету або ковроліну - шпалер під фарбування, дерев´яної вагонки або декоративну штукатурку, дуже важливо, щоб матеріали були екологічно чистими і безпечними для вашого здоров´я.

Будинок мрії - це теплий камін, шикарна ліжко-поема, сучасна техніка, будівництво працю молодої господині до мінімуму, інтер´єр, розроблений з урахуванням побажань кожного члена сім´ї. М´які драпіруються тканин, спадаючі красивими складками і фалдами. Зручне для зору освітлення, плавно струмує з безлічі світильників. Зручні меблі, яка гармонійно вписується в загальний дизайн приміщення, де кожна річ знаходиться на своєму місці і виконує свою певну функцію. Невеликий балкон, на якому так приємно вранці, в гарну погоду випити чашечку кави.

Будинок - це місце, де людина відпочиває душею, після важкого, робочого дня. В колі близьких і дорогих людей.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023