Здавалося б, цегла, а який політ фантазії дає дизайнерам облицювальний клінкер. Якщо при зовнішній обробці кладка йде по всій поверхні стін та цоколів, то всередині приміщень використовуються різні рішення: акцентні фрагменти на стінах, облицювання камінів, віконних та дверних отворів, барних стійок, колон.

Ідеальна кімнатна цегла: плюси застосування клінкеру у внутрішній обробці

Хто сказав, що цегла не підходить для внутрішнього оздоблення? Той ніколи не бачив клінкера – елітного представника «цегляної родини». Цей матеріал має цілу низку переваг, які роблять його універсальним облицюванням як зовні, так і всередині будинку.

Головні переваги внутрішньої клінкерної обробки:

  1. Чудова міцність. Матеріал стійкий до механічних пошкоджень, ударів, подряпин.
  2. Антиковзкі властивості будуть в нагоді при обробці підлоги у ванній кімнаті або кухні.
  3. Стійкість до несприятливих умов: вологості, яскравого сонця, холоду та спеки. Звичайно, в порівнянні з вулицею в будинку просто «тепличні» умови, але це тільки на користь облицювання: термін експлуатації клінкеру стає просто необмеженим.
  4. Екологічно чистий виріб. У складі цього будматеріалу немає шкідливих речовин, тому цегла не виділяє токсичних випарів. За бажання клінкером можна обробити навіть дитячу.
  5. Універсальність. Клінкер доречний скрізь: від холу до спальні, від кухні до ванної кімнати. Органічно вписується в різні стилі. До речі, якщо конструкція стін не дозволяє використовувати цеглу, з рівним успіхом можна взяти плитку - вона легша, тонша і дешевша.
  6. Декоративність. Чудові експлуатаційні властивості не применшують зовнішньої ошатності клінкеру.

Несподівана різноманітність стилів

У XXI столітті цегла, що з´явилася вперше 200 років тому, руйнує стереотипи. Це універсальний матеріал, який, при грамотному застосуванні, прикрасить інтер´єр під старовину і суперсучасну квартиру.

Клінкер чудово виглядає на стіні вітальні в стилі англійської класики та на кухні а-ля прованс. Лляні фіранки, дерев´яні меблі, тепле світло і грубувата цегляна кладка створюють відчуття спокою та затишку.

Кардинально інше рішення – внутрішнє облицювання цеглою квартир та офісів у стилі Hi-Tech, мінімалізм, лофт. Прямі лінії, новітня побутова техніка, поєднання скла, металу та каменю дозволяють відчути дух реального часу, не відволікаючись на деталі.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023