Практично жодна приватна будівля не обходиться без обробки ландшафту. Крім того, одним з найважливіших елементів дизайну є організація правильних садових і центральних стежок і алей. Їх ширина і тривалість безпосередньо залежить від того, якою територіальною площею ви володієте. При цьому важливу роль відіграє і використовуваний для їх створення будівельний матеріал.

Креативне застосування на садових ділянках

Серед величезної кількості способів обробки такого роду доріжок, особливою популярністю користується дорожня клінкерна цегла. Матеріал відповідає всім технічним і екологічним вимогам, стежки з нього виглядають романтично і привабливо.

Дизайнери, фантазія яких креативна і не обмежена, створюють з цього матеріалу цілі витвори мистецтва, відтворюючи картини і зображення за допомогою різних відтінків маленьких цеглинок.

Величезною перевагою тротуарної плитки є те, що з нею дуже легко працювати, крім того, садові стежки можуть постійно міняти своє місце розташування, так як матеріали, що використовуються для їх укладання, що не закріплюють на одному місці, а тому доріжку завжди можна розібрати і розмістити в іншому місці.

Якщо ви хочете урізноманітнити і додатково прикрасити присадибну ділянку, то трохи пофантазувавши, зможете з такої цегли створити цілий витвір мистецтва. В даний час дорожня клінкерна цегла виробляється найрізноманітніших форм, вона має масу відтінків, що дозволяє створювати малюнки на землі.

Не можна не відзначити і те, що матеріал, з якого виготовлена ​​цегла, є екологічно чистим продуктом, що відповідає всім вимогам техніки безпеки і надійності. Використовуючи декоративні цеглинки для створення садових стежок або алей в ландшафтному дизайні, ви отримаєте надійне покриття, яке зможе прослужити довгі роки, так як цей матеріал стійкий до кліматичних і механічних впливів.

Як ще використовується дорожня клінкерна цегла?

Крім того, що цим матеріалом обробляють стежки в ландшафтному дизайні, його цілком можна використовувати як основне підлогове покриття на літній кухні, особливо якщо вона відкритого типу. Такому покриттю не будуть страшні дощі і сніг, а тому не доведеться захищати їх від кліматичних впливів. Ця плитка також досить широко використовується і всередині житлових приміщень, особливо якщо ви займаєтеся будівництвом каміна, і необхідно облаштувати навколо нього зону, яка буде відповідати всім вимогам протипожежної безпеки.

Справа в тому, що матеріал не горючий і навіть в разі загоряння не виділяє токсинів, а тому майданчик навколо зони каміна з дорожньої клінкерної цегли це доступне і грамотне рішення.

Якщо ви вирішили використовувати дорожню клінкерну цеглу в ландшафтному дизайні своєї ділянки, то з проведенням всіх робіт цілком можете впоратися самостійно, так як техніка досить проста. При цьому для створення художніх картин або зображення орнаментів, краще запросити фахівців, які зможуть створити 3D-модель майбутньої доріжки і правильно розподілити кількість використовуваного матеріалу.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023