Вироби з клінкеру - чудове рішення для використання як керамічні покриття як зовні приміщень, так і всередині.

Вироби з клінкеру - це не тільки плитка для підлоги, їх можна використовувати і для обробки вертикальних поверхонь. Більше того, саме з вертикальних поверхонь і почалася історія виробів з клінкеру: згадайте хоча б клінкерну цеглу - один із найкрасивіших і довговічніших способів зовнішнього оздоблення будівель. Звичайно, сьогодні на зміну клінкерній цеглині ​​прийшла клінкерна плитка, виріб значно доступніший, і в той же час - практично ні в чому не поступається своєму дорожчому аналогу.

Втім, повернемось до горизонтальних поверхонь. Клінкерна плитка – чудова можливість не тільки облаштувати, але й прикрасити тераси, доріжки та інші поверхні поза приміщеннями. Цей матеріал чудово переносить зиму, оскільки практично не поглинає вологу, а отже, і не руйнується під впливом мінусових температур.

Звичайно ж, клінкер не міг не звернути на себе увагу як матеріал для сходів. Сходи у зовнішньому виконанні найчастіше представлені чергуванням вертикальних і горизонтальних поверхонь, які за вимогами техніки безпеки повинні бути однакових розмірів по всій довжині сходових прольотів. Чи це не чудове застосування для фасонних виробів із клінкеру? Використовуючи вироби з клінкеру, виконати зовнішнє оздоблення легко і просто: достатньо за допомогою спеціального клею (в принципі, підійдуть багато видів клею для зовнішньої обробки керамічною плиткою) наклеїти вироби на чорнові сходи з бетону або деяких інших матеріалів, до яких у принципі можливе таке приклеювання.

Вироби з клінкеру надають сходам необхідної міцності, зносостійкості, надійності і довговічності. Адже клінкер усіма цими властивостями володіє повною мірою! Не варто забувати, що багато сходів - місця підвищеної прохідності, і абразивне зношування тут досить велике, особливо якщо враховувати, що кожну порошинку з вуличних сходів ніхто здувати не стане. Заради справедливості варто відзначити, що з такими завданнями вироби з клінкеру справляються навіть не на «п´ять», а на «п´ять із плюсом»!

Щодо зовнішнього вигляду таких сходів, то тут перед дизайнером відкривається широке поле для діяльності. Багатий асортимент клінкерних сходів дозволяє вибирати форму та колір самих виробів, а також робити не тільки прямі, але й напівкруглі, а також фігурні сходи складної форми. Ну а якщо необхідного елемента немає під рукою або просто не існує – клінкер досить легко обробляється, і потрібну форму можна зробити самотужки. Звичайно, йдеться про один або кілька елементів, усі сходи випилювати «болгаркою» було б надто важко та недоцільно!

У будівництві сходів із клінкеру залишилося місце і для традиційної клінкерної цегли. Звичайно, в цьому випадку витрати на придбання цегли будуть істотно більшими, ніж якщо б вам потрібно було купити клінкерну плитку, зате в цьому випадку йдеться саме про будівництво: вам не знадобиться масивна бетонна основа для сходів, можна просто укладати цеглу на розчин..

Таким чином, можна з упевненістю говорити про те, що клінкер - чудовий матеріал для будівництва та оздоблення сходів як усередині, так і поза приміщеннями. Прекрасний зовнішній вигляд, відмінні експлуатаційні характеристики, багатий вибір форм і кольорів – ось що робить клінкер чи не найідеальнішим матеріалом для обробки сходів! Особлива технологія, що поєднує спеціальні матеріали, високу температуру та тиск, дозволяє робити клінкерні щаблі дійсно надійними та довговічними: вони не кришаться, не бояться морозів і не стираються при підвищеній прохідності сходів!

Вибирайте клінкерні сходи, і переконайтеся самі, що краса буває вічною!

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023