До речі, в процесі оформлення та прикраси власної території немає ніяких строгих правил. Тут панує абсолютна творчість. Зрештою, це ваша власність, і як вона буде виглядати - вирішувати тільки вам. Якщо комусь не сподобається, то не звертайте уваги. На смак і колір, як відомо, друзів не буває. Головне, щоб те, як ви вирішили прикрасити свою ділянку, подобалося саме вам!

В іншому, можна запозичувати ідеї у знайомих або черпати інформацію з друкованих джерел. А можете придумати щось оригінальне, своє. І хто знає, може ваша ідея отримати таку популярність, що зробить вас знаменитістю.

Будь-яка стаття на цю тему - це чийсь досвід. Давайте поговоримо про базові принципи прикраси дачної ділянки.

Більше квітів

Це найпростіший, але, можливо, найкрасивіший спосіб прикрасити територію. Купити насіння квітів всім по кишені, асортимент в магазинах величезний. Можете не хапатися відразу за складні рослини, за якими потрібно постійно і трепетно ​​доглядати. Для початку виберете, що простіше.

Потім просто прикиньте, як розмітити квіти на вашій ділянці, щоб це виглядало красиво. Деякі вважають що краще садити в одному місці, створюючи, таким чином, одну велику клумбу. Але тут важливо враховувати, якої висоти квіти ви будете садити. Треба зробити так, щоб більш високі не загороджували дуже низькі - краще зробити щось на зразок драбини з живих рослин.

Деякі дачники воліють розкидати клумби рівномірно по всій ділянці. Потім зручно ходити і говорити: «Ось тут у мене ростуть троянди, а ось тут тюльпани і так далі». Що ж, такий варіант цілком має право на життя. Його плюс в тому, що якщо якісь рослини загинуть (а таке може статися), то не зіпсується загальна картина. На місці невдалих квітів можна оперативно висадити інші.

Але головний принцип - чим більше квітів, тим яскравіше і веселіше виглядає ділянку.

Доріжки

Прокладати стежки через ділянку не обов´язково по прямій. Це виглядає вже трохи нудно і точно не прикрашає територію. А ось якщо ваші доріжки будуть петляти, згинатися і повертатися під незвичайним кутом, відразу все заграє новими фарбами.

Але, звичайно, не варто захоплюватися вигинами, інакше ви ризикуєте зробити лабіринт, який самі потім будете просто переступати, тому що ходити по ньому стане нестерпно. Все повинно бути в міру!

З чого будуть ваші стежки, вирішувати вам. Можна просто викласти їх з бетонних плит. Можна зробити типу бруківки. Можна покласти гумові килимки. Хочете, просто посипати їх піском, але це не практично з точки зору розкидання піску при ходьбі. Так і доведеться часто оновлювати покриття після дощу і, вже тим більше, снігу.

Декор

Прикрасьте свою ділянку різними елементами декору - маленькими пластмасовими заборчиками, порцеляновими статуетками, автоматичними фонтанчиками. Все це продається в будь-якому магазині садівника. І коштує не так дорого.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023