Облицювання сходів клінкерною плиткою

Без сходів неможливо уявити жодну будову: будь то житловий будинок, державна установа чи офісна будівля. Існує величезна різноманітність типів сходів в залежності від їх конструкції, призначення і зовнішнього вигляду.

В даний час сходи втратили первинне практичне значення, люди почали сприймати їх швидше, як декоративний елемент. Тому до обробних матеріалів крім характеристик міцності і довговічності стали пред´являтися вимоги краси та оригінальності.

Облицювання сходів клінкерною плиткою давно улюблена більшістю дизайнерів і архітекторів. На ринку представлена ​​величезна кількість різних видів плитки з певними властивостями і особливостями, що й обумовлює сферу застосування. Не варто забувати, що для сходів необхідна плитка з такими характеристиками, як висока міцність, зносостійкість, простота в експлуатації і морозостійкість в разі обробки сходів зовні. Такі якості як раз і має клінкерна плитка.

Клінкерну плитку можна використовувати як в приміщенні, так і поза його межами.

Вона має широку кольорову гаму і різноманітну геометричну форму. Поверхня у плитки може бути оброблена (структурна, емальована) і без обробки. Ще однією перевагою є те, що поверхня у клінкерної плитки не слизька, тому сходи і плитка не потребують додаткових абразивних матеріалів, або використання гумових накладок.

Пам´ятайте, що будь-який дизайн повинен грунтуватися не тільки на зовнішній красі, а й на експлуатаційні характеристики матеріалу.

Вулична плитка для підлоги

Клінкерна плитка набирає все більшої популярності в будівництві і ремонтних роботах. Клінкер виробляється з відібраної мінеральної сировини з різними добавками (флюс, фарбувальні оксиди, обпалена глина) методом горизонтальної екструзії або пресування.

При покритті підлог, доріжок поза приміщенням клінкерна плитка найбільш затребувана а часом і необхідна. Найскладніші форми і різноманітні елементи дозволяють використовувати клінкер при облицюванні бортів басейнів.

Головними перевагами клінкерної плитки є морозостійкість і міцність, що пояснює її популярність при використанні поза приміщенням.

Незважаючи на високу ціну матеріалу, ви не пошкодуєте, що вибрали саме його, адже клінкер стійкий до несприятливого впливу навколишнього середовища, не вимагає додаткового догляду і витрат. Тому термін експлуатації клінкерної плитки обчислюється десятиліттями.

Змінити візерунок майданчика не складе особливих труднощів, плитка легко виймається і встановлюється заново, не змінюючи свої характеристики.

Фасадна клінкерна плитка

Цегляні будинки завжди були показником респектабельності. Але цегляна споруда обходиться дуже дорого, так як вимагає міцного фундаменту, що є основною перешкодою при їх будівництві. В даний час з´явилася прекрасна можливість подолати дану перешкоду, використовуючи плитку «під цеглу». Відрізнити цю плитку від звичайної облицювальної цегли при правильному монтажі досить складно, так як проводиться вона за подібною технологією. Така плитка не тільки красива, але і володіє захисними властивостями: перешкоджає вивітрюванню, впливу чинників навколишнього середовища і механічних навантажень. Чистити плитку досить просто, що дозволить утримувати будинок в порядку, крім того колір плитки з часом не зміниться і не зблякне через відсутність штучних добавок. Плитка «під цеглу» дуже часто використовується дизайнерами.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023