Клінкерна плитка в інтер´єрі виглядає так само добре, як при зовнішньому застосуванні. А завдяки цікавим поєднанням з іншими матеріалами вона відкриває несподівані можливості для внутрішнього оздоблення.

Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення у вітальні

Клінкерна плитка в інтер´єрі вітальні, в холі, у передпокої або вздовж сходів надійно захистить стіну від подряпин та забруднень. Плитку також можна використовувати для красивого оформлення каміна або біокаміна, тим більше, що клінкер не боїться навіть дуже високих температур, вогню та сажі (у разі, якщо він має гладку лицьову поверхню або покритий відповідним імпрегнатом). Залежно від кольору, способу оформлення поверхні, а також додаткових декоративних ефектів, клінкерна плитка надасть приміщенню характеру сучасного лофта, старого таунхауса, модерністської вілли або заміського будинку в рустикальному стилі. Остаточний результат залежатиме від способу затирання швів між плитками: поглиблений створить враження старовинної стіни, нарівні з лицьовою поверхнею підкреслить характер оздоблення. А якщо говорити про колір, то фуга, підібрана в тон цегли, поєднає укладання в одну композицію, тоді як контрастний колір перенесе акцент на цеглу.

Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення на кухні

Клінкерна плитка на кухні миттєво додасть приміщенню затишок, наповнить його домашнім теплом, хоча, як і у випадку з вітальнею, стилістичні можливості її застосування безмежні: починаючи з ретро і закінчуючи сучасністю. Плитка є чудовим матеріалом для оформлення стіни, наприклад, над стільницею (причому в районі плити клінкер все ж таки рекомендується просочити відповідним імпрегнатом з метою захисту від жирних плям), а також біля столу. Одночасно клінкерна плитка відмінно поєднується з сучасними рішеннями, включаючи дерев´яні стільниці, чорні крани, рейлінги або дверні ручки.

Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення у ванній

Клінкерна плитка у ванній кімнаті надасть інтер´єру неймовірно інтригуючого характеру! У поєднанні з бетоном вона створить відчуття тепла: у цьому випадку чудово виглядають, зокрема, приглушені відтінки червоного кольору, а також плитка, що імітує старовинну цеглу таунхаусів. І навпаки, гладкий сірий або графітовий клінкер у поєднанні з модними плитками «під деревину» відразу створить у приміщенні відчуття охолоджуючої прохолоди. Оскільки клінкерна плитка чудово переносить миття і навіть чищення щіткою, її легко підтримувати у стані ідеальної чистоти. Така плитка чудово виконає свою функцію в душовій, хоч там, де рясно ллється вода, краще вибрати клінкер з гладкою лицьовою поверхнею (або просочити його гідрофобним імпрегнатом). Якщо клінкерна плитка буде використовуватися для оформлення стіни настільки популярного душу типу walk-in, крім стандартних плиток варто використовувати кутові - вони створять неймовірно реалістичний ефект цегляної кладки.

Клінкерна плитка для внутрішнього оздоблення в спальні

Клінкерна плитка у спальні? Як не дивно, цей натуральний та екологічний матеріал чудово підійде для цього приміщення. Він підкреслить тепло деревини та м´якість тканин, врівноважить гладкі поверхні стелі, дзеркал та вбудованих меблів. Клінкером можна оформити узголів´я ліжка, перетворюючи його на декоративний елемент інтер´єру. Клінкерна плитка привнесе до інтер´єру елемент цегляної кладки. Вона також надає необмежені можливості при виборі кольору та фактури: неочевидний відтінок сірого, модний гірчично-жовтий, іржавий коричневий чи може бути червоний приглушений? Варто відзначити, що на такому тлі чудово виглядатиме сучасна картина, модний плакат або пам´ятна фотографія.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023