Клінкерна фасадна цегла - будівельний матеріал, відомий протягом сотень років, особливо поширені фасади з клінкерної цегли в країнах Західної Європи. Клінкерна облицювальна цегла володіє видатними технічними характеристиками. Це дуже міцна облицювальна цегла з низьким ступенем водопоглинання, що робить довговічність матеріалу практично невичерпною. Але все ще часто зустрічається багато різних думок про клінкерну цеглу: клінкерна цегла буває в основному червоного кольору, клінкер не підходить для дизайну фасадів і внутрішнього інтер´єру приміщень, клінкер дуже дорогий цегла. Перевіримо, які з цих зустрічаються тверджень є міфом, а що істиною.

Цеглу можна використовувати в інтер´єрі - правда

Впевненість в тому, що класичні будівельні матеріали, такі як облицювальна клінкерна цегла, можна використовувати тільки при зведенні стін повільно йде, і це вже забуто. Все частіше зустрічається цегла в дизайні інтер´єру. Це ідея, оригінальна і добре продумана в різних приміщеннях, надає певний шарм дизайну приміщення. Нагорі можна обробити камін, або побудувати з цегли, наприклад, книжкову шафу. Крім застосування в архітектурі, клінкер ідеально підходить також для простору навколо будинку, і, зокрема, для виготовлення елементів малої архітектури, таких як місце для гриля.

Клінкерна цегла дорога - міф

У суспільній свідомості склалося переконання, що облицювальна клінкерна цегла - матеріал дорогий. Це не зовсім так. На початку інвестицій витрати на покупку клінкерної цегли можуть бути вище, ніж на альтернативні матеріали, наприклад, штукатурку, але додому, треба дивитися, як на інвестиції - адже будинок часто служить на кілька поколінь. Облицювальна клінкерна цегла не руйнує ні дощ, ні мороз, клінкерна цегла також стійка до механічних пошкоджень, тому не потребують будь-яких додаткових експлуатаційних витрат. А штукатурка вимагає забарвлення, в середньому через 4-7 років, не кажучи вже про появу порожнин, щебеню та інших нерівностей поверхні, які, в разі застосування цього матеріалу неминучі. Якщо врахувати близько 80 років експлуатації будинку, нескладно порахувати економію в результаті застосування клінкерної цегли. Сама клінкерна цегла теж може виявитися дешевше, ніж ви очікували. Наприклад, ціна цегли меншої товщини значно нижче клінкерної цегли звичайного формату.

Клінкерна цегла дуже міцна - правда

Клінкерна цегла характеризуються виключно високою стійкістю до зовнішніх пошкоджень, що має величезне значення в нашому кліматі. Вироби з клінкерної цегли стійкі до низьких температур, біологічної корозії і вологи, тому що її водопоглинання не перевищує 3%. У поєднанні з міцністю клінкерної цегли йде незмінність її кольору - фасад, або інші елементи з клінкеру, не вицвітають під впливом сонячних променів. Облицювальна клінкерна цегла відрізняється дуже високою міцністю на стиск.

Цеглу потрібно просочувати - міф

Правильно виконаний фасад з клінкеру не потребує просочення. Через дуже низьке водопоглинання клінкерна цегла не вбирає воду або бруд. Але ви повинні заздалегідь подбати про надійну доставку і зберігання. Головне, не допускати попадання вологи в клінкерну цеглу до і під час кладки, а також важливо застосовувати спеціальну кладочную суміш для клінкеру, без вапна. Ці процедури дозволять вам уникнути некрасивих білих плям, які називаються висолами. Щоб облицювальна клінкерна цегла була чистою і красивою, помийте фасад вашого будинку чистою водою за допомогою апарату високого тиску. Цю роботу за вас після закінчення часу може зробити дощ.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023