Естетичність і довговічність - ось дві основні характеристики, які фасад будівлі повинен мати, щоб називатися ідеальним або навіть доречним. Таку подвійну роль можна відвести фасадам з клінкерної цегли. Завдяки цегляному оздобленню зовнішніх стін можна говорити як про естетичний вигляд, так і про довговічність стін будинку.

Різні продукти, різна якість

Як і у випадку з будь-яким іншим будівельним продуктом, також у випадку матеріалів, що використовуються для фасадів, ми можемо говорити про різну якість цих продуктів. Цегла клінкерна може відрізнятися не тільки розмірами або кольором, а й параметрами. Купівля конкретного виду цегли - справа індивідуальна, і перш ніж здійснити покупку, ви повинні подумати, який зовнішній вигляд ви хочете надати фасаду, чи буде він простий або стилізований, білого, червоного, а може й іншого кольору? Все це має значення, і звичайна клінкерна цегла може надати вашому будинку абсолютно нового вигляду.

Традиція та сучасність, клінкерна цегла в різних обличчях

Цегла - один із тих будівельних матеріалів, який можна зустріти на багатьох фасадах, як нових, так і старих. Причина дуже проста - цегла була з нами віками. Це не означає, що клінкерна цегла підходить лише для старовинного чи традиційного будівництва. Навпаки, вона чудово працює у сучасному будівництві, гарно представляючись у поєднанні з іншими матеріалами, особливо натуральними. Композиції з дерев´яними чи кам´яними елементами можуть створити вражаючий вигляд!

У разі сучасного будівництва відмінно підходить гладкий клінкер, а для оформлення фасаду в класичній будівлі, використовується зістарена лицьова цегла, що імітує старі будівельні матеріали. Що важливо, цегляний фасад можна використовувати в будинку практично будь-якого стилю, що ідеально поєднується з ним.

Довговічність фасаду

Клінкерна цегла – дуже міцний матеріал. Насправді це один із найміцніших матеріалів, який можна вибрати для фасадів, але слід пам´ятати, що він підлягає певним умовам. Насамперед від продуктивності залежить його довговічність. Клінкерна цегла відрізняється високою механічною міцністю та стійкістю до забруднення. Також він показує високу морозостійкість. Укладання цегли потребує відповідних навичок, тільки тоді ефект буде повністю задовільний і стійкий, і ви уникнете деяких небажаних помилок, що призводять до дефектів.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023