Клінкерна плитка є універсальним будівельним матеріалом, який широко використовується споживачами. Клінкер має великий спектр свого застосування: використовується при будівництві котеджів і будинків, відмінне підлогове покриття, облицювання фасадів, басейнів, мощення терас, садових доріжок і т.д.

В якості альтернативи можна купити гумове покриття для підлоги - при виборі покриття потрібно відштовхуватися від бюджету на ремонт, специфіки експлуатації приміщення і т.п. Клінкерна плитка являє собою особливий рід кераміки, який володіє високими експлуатаційними характеристиками.

  1. Плитка є міцним і надійним покриттям, яке здатне прослужити роками, не піддаючись пошкодженню і руйнувань, як хімічного, так і механічного характеру.
  2. Високі екологічно чисті характеристики дозволяють говорити про повну безпеку матеріалу для людини і навколишнього середовища. Виробники дотримуються всіх загальноприйнятих ГОСТів і стандартів якості.
  3. Плитка випускається в двох варіантах: облицювальна як внутрішньої і зовнішньої обробки і технічної як застигла промислових підлог, мощення доріг і т.д.
  4. Міцність глазурі дозволяє плитці зберігати свій первісний колір і блиск, навіть при частому зіткненні з водою або яскравими сонячними променями. Поверхні не бояться вогкості і вологи, на них не розвивається цвіль і грибки.
  5. Високі морозостійкі характеристики дозволяють застосовувати покриття навіть при негативних температурах, наприклад, морозильні цехи, з поверхнями нічого не трапиться, термін експлуатації від цього не зменшиться.
  6. Багатий вибір кольорів і фактур дозволить вам створювати дивовижні дизайни для ваших будівель. Плитка випускається з різними поверхнями: матові, глянцеві, гладкі, рельєфні і т.д.
  7. Плитка не ковзає навіть при *зіткненні* з водою, вона ідеальна для декору басейнів.
  8. Монтуються конструкції швидко і просто, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій виробників і використовувати спеціальні засоби для укладання даної плитки.

Використовуйте клінкерну плитку в якості чудового міцного і довговічного покриття.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023