Огорожа з клінкеру підходить як сучасному, так і стильному будинку, добре поєднується з іншими матеріалами, не домінує в оточенні, а добре продуманий і зроблений створює вдалу пару разом з будинком.

Паркани з цегли міцні і довговічні. Вони не вимагають обслуговування навіть протягом багатьох років. Клінкерна цегла володіє низьким водопоглинанням, нижче 6%, тому він стійкий до погодних умов. Вони не змінюють колір під впливом світла і не горючий. На ринку великий вибір. Вони відрізняються розмірами, кольорами та формою.

За допомогою клінкерної цегли ви можете будувати паркани, які будуть повністю приховувати інтер´єр об´єкта. Тим не менш, він буде виглядати важким і масивним. Крім того, цегляна стіна буде швидко нагріватися, і, повертаючи тепло, вона буде піднімати температуру найближчого оточення. Тому найчастіше будуються паркани, в яких тільки стовпи і п´єдестали виконані з клінкеру і перекривають інший матеріал, зазвичай з металу або дерева.

Металеві прольоти зазвичай виготовляються зі сталі або кованого заліза. Їх можна замовити в слюсарної або ковальської майстерні. Вони захищені від корозії, мають контурні ручки для кріплення до стійок. Вони можуть бути зварені або скріплені болтами. Такі паркани справляють враження світла, оптично збільшують сад і цікаві, щоб надати красу всій навколишньому середовищу.

У разі прогонових огорож фундамент не повинен бути занадто глибоким - зазвичай досить 60 см. Однак, якщо зводиться важкий паркан, що укладає суцільну стіну, фундамент повинен досягати рівня замерзання грунту, тобто, в залежності від регіону, на глибину від 80 до 120 см. фундамент фундаменту переважно заливати бетоном В15. Розкопки під фундаментом облицьовані будівельної фольгою, щоб запобігти потраплянню води з розчину в землю (докладніше про це).

Доцільно, щоб фундамент виступав приблизно на 10 см над рівнем землі. Для виготовлення цієї частини необхідно сформувати опалубку, тобто форму з дощок, в яку заливається бетон. Це повинно бути зроблено щільно. Горизонтальна ізоляція, наприклад, бітум, встановлена ​​на фундаменті, запобігаючи потрапляння води з землі. Це дуже важливе завдання, оскільки попадання води на стіну може викликати засмічення білого кольору на поверхні клінкеру. Кожні 10-15 м повинні бути зроблені розширення для захисту забору від розтріскування.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2024