АВС-Кlinkergruppe

Як сімейна компанія, що управляється власниками цегельної промисловості, наш асортимент базується на одному з найдавніших природних будівельних матеріалів, що використовуються людьми, - глині. Чутливість та новаторська пристрасть до форми цегли визначають нашу компанію. І це з 1887 року.

Сьогодні клінкерна група ABC знаходиться у п’ятому поколінні. Фасадний клінкер, тротуарний клінкер, черепиця, керамічні фасади та цегляні накладки виробляються в шести місцях.

Постійний, гнучкий розвиток наших будівельних матеріалів та їх адаптація до вимог поточної архітектури відбувається в безпосередньому обміні з архітекторами, розробниками та клієнтами.

Hermann Berentelg, geschäftsführender Gesellschafter


Нова ідея

показала нам, що цегла як будівельний матеріал зміг знову і знову успішно адаптуватися до нових вимог і завдань свого часу - ось чому ми вже сьогодні працюємо над цегляними виробами завтрашнього дня.

Ми беремо на себе відповідальність

Традиційна солідарність в регіоні завжди означає відповідальність за працівників, виробництво, видобуток сировини та стабільність. Низьке споживання енергії у виробництві разом із обережним, ефективним використанням ресурсів та низьким споживанням матеріалів є важливим для нас. Натуральна сланцева глина Землі Текленбургер утворює основний матеріал продукції ABC - цінний, справжній натуральний продукт!


Наша історія

Початок

1485

Вже в 1485 р. Граф цу Бентгейм дозволив місту Шютторф керувати "Тиггельгофом" у Суддендорфі. Випалювали цеглу, черепицю та кераміку. Цей "Тиггельгоф" орендував місто Шютторф, суму оренди (300 черепиць) потрібно було щороку сплачувати місту. Цей Tiggelhof є джерелом нашого заводу Шютторф.

1887

Першим поколінням, присвяченим виробництву цегли, був Хуго Берентельг (* 1846 +1922). Він керував текстильною торгівлею, готелем та кількома кам'яними кар'єрами. У 1887 році він став партнером цегельного заводу.

1904

Уго Берентельг побудував свою першу фабрику - цегельний завод Recker і взяв у компанію Августа Хеброка (* 1868 +1939). Уго Берентельг відповідав за комерційну зону.

1913

Уго Берентельг та Август Хеброк придбали цегельний завод Hollager на північ від Оснабрюка.

1921

У третьому поколінні, після Другої світової війни, бізнесмен Герман Берентельг (* 1921-1991) переймає компанію August Berentelg & Co. KG. У цьому поколінні відбувся перехід від “простої цегельної фабрики” до промислового виробництва. Кільцева піч замінена тунельною піччю, і розпочато автоматизацію виробництва цегли.

1932

У другому поколінні Август Берентельг (* 1875 +1935) побудував цегельний завод у Натруп-Гагені, на південь від Оснабрюка, разом із синами Августа Хеброка, Емілем ((1906 +1957) та Гюго (* 1908 +1968).

1968

Будівництво цегельного заводу в Херстелі.

1993

Будівництво другого цегельного заводу в Реке.

2001

Придбання керамічної фабрики у Вестеркаппельн-Вельпе.

Сьогодні

У п'ятому поколінні, заснованому сім'ями Германа Берентельга молодшого, Райнера Берентельга та Гюнтера Хеброка, у шести місцях виробляються різні цегляні вироби з черепиці, фасадного клінкеру, бруківки, керамічного фасаду та підлогової кераміки.

АВС-Кlinkergruppe 2006-2023